Best Music

Зимовий настрій під ялинку: Співачка Софія Єгорова презентувала ЕР-альбом «Winter Mood»

Новини 08.12.2021
Зимовий настрій під ялинку: Співачка Софія Єгорова презентувала ЕР-альбом «Winter Mood»

Співачка Софія Єгорова презентувала свій дебютний ЕР-альбом «Winter Mood»! До міні-альбому увійшли виключно зимові треки Софії — улюблена пісня прихильників «Цей сніг», атмосферна і чарівна пісня «Різдвяна»/«Christmas Lights» (відразу дві версії українською та англійською мовами - прим. авт.) і танцювальна прем'єра — «Цей сніг» (Shnaps & Sanya Dymov remix)! Цей альбом співачка задумала, як подарунок для всіх слухачів до зимових свят, щоб зарядити людей на позитив і подарувати новорічну атмосферу.

«Я меломан і люблю робити добірки зимових пісень. Тому, коли працювала у студії над записом різдвяної пісні, виникла ідея зробити атмосферний новорічний EP-альбом! Я отримую багато повідомлень від людей з усієї України про мій перший сингл «Цей сніг» і тому бачу, як подобаються такі пісні. А ще, на початку грудня з'явилася думка створити ремікс «Цей сніг», після того, як мій літній ремікс на пісню «Ми є любов» отримав захоплені відгуки слухачів. Сумнівів, кому довірити створення реміксу не було взагалі. Рішення було однозначним - ремікс будемо робити з діджеями Shnaps і Sanya Dymov. Вийшов танцювальний трек з модним саундом! Можу сказати, що під ремікс можна танцювати, слухати його під час занять спортом, ставити на будильник, включати на вечірках, а ще в навушниках, коли спускаєшся з гори на лижах, санках чи сноуборді!» — розповіла про зимові пісні та створення реміксу співачка Софія Єгорова.

Спеціально для своїх шанувальників, в ЕР-альбом «Winter Mood» Софія Єгорова включила караоке-версії пісень!

«Мені приходить багато відео, де люди танцюють під мої пісні та співають - це дуже приємно. Під Новий рік я дарую свою творчість людям, дарую караоке-версії новорічних пісень. Співайте вдома, з друзями, знімайте відео, відзначайте мене в соціальних мережах! А я репостну всі відео і поділюся цим позитивом з усіма!» — доповнила Софія.

Повідомлення

Пошук по сайту