Best Music

Злата Огнєвіч дарує євро-фанам подарунок напередодні Євробачення

Новини 21.09.2021
Злата Огнєвіч дарує євро-фанам подарунок напередодні Євробачення

Один з найуспішніших диджеїв країни Shnaps і неймовірна Злата Огнєвіч представляють сингл «Always».

“Моя спільна робота з DJ Shnaps – одне задоволення. Наш творчий тандем зародився, коли ми разом працювали над реміксом «Гола правда», тому наша колаборація була тільки питанням часу. DJ Shnaps – неймовірно талановита людина, з якою ми однозначно на одній хвилі» - поділилася Злата Огнєвіч. 

Цей творчий тандем вже отримав нагороду від радіостанції Kiss FM за свою попередню роботу "Гола правда", а тепер їх новий трек готовий підкорювати серця слухачів своєю енергетикою та вайбом. 

“Я щиро вірю в те, що на моєму творчому шляху люди зустрічаються не випадково і наше знайомство зі Златою абсолютне тому підтвердження. З першої ж нашої спільної роботи я побачив наскільки схожі наші смаки, погляди на музику та її неймовірний талант. Моя ідея та пропозиція записати англомовний сингл їй одразу сподобалась та ми приступили до роботи.  А вже зараз раді представити наш новий сингл «Always» слухачеві» - поділився DJ Shnaps.

Англомовна новинка стане справжнім подарунком для фанів напередодні “Євробачення-2021”.

"Серед моїх слухачів є дуже багато людей, які слідують за моєю творчістю саме з Євробачення, тому мені дуже хотілося зробити їм такий сюрприз", - розповіла Злата Огнєвіч.

Трек доступний на всіх музичних платформах.

 

Повідомлення

Пошук по сайту