Best Music

Жан Гріцфельдт зібрав селебріті для ексклюзивного показу дебютного відеокліпу

Новини 21.09.2021
Жан Гріцфельдт зібрав селебріті для ексклюзивного показу дебютного відеокліпу

Зірковий дизайнер Жан Гріцфельдт нещодавно випустив свій перший сингл. Про нове апмлуа артиста, Жан публічно заявив на презентації дебютного кліпу на однойменний трек «Звезды замерзли».

21 квітня, Жан Гріцфельдт святкує день народження, а напередодні іменинник влаштував презентацію свого дебютного відеокліпу на авторську пісню «Зірки замерзли». Захід пройшов на Спортивній площі в центрі столиці - кліп транслювався на величезному екрані ТЦ Gulliver. 

У кліпі Жан також презентував нову колекцію бренду Jean Gritsfeldt сезону осінь-зима 2021/2022.

«Колекція «Ми заручники сузір'їв» - це історія про 12 знаках зодіаку на чолі зі мною, 13-м Змієносець.  Вони проходять шлях довжиною в тисячоліття заради одного: прийшовши на Землю, наповнити серце любов'ю. Я переконаний, що кожен з нас, не дивлячись на астрологічні прогнози, сам вибирає, з якого вектору вибудувати своє життя і настрій», - каже дизайнер.

Привітати Жана Гріцфельдта з прем'єрою прийшли Катя Осадча, Аніта Луценко, Ілона Гвоздьова, Діма Коляденко, Влад Дарвін, Анна Добриднєва, Олександр Лещенко, Наталія Валевська, Маша Гойя, Світлана Вольнова, Ксенія Бугримова, Богдан Юсипчук та інші.

Кліп «Звезды замерли» з'явиться в мережі наприкінці квітня.

Нагадаємо, режисером кліпу Жана Гріцфельдта став Тарас Голубков. Раніше він випустив fashion-фільм Code: Kyiv, присвячений колекції дизайнера і історії Києва 30-х років.

 

Повідомлення

Пошук по сайту