Best Music

Запалюй разом з новим танцювальним хітом від PAULMAN!

Новини 17.01.2022
Запалюй разом з новим танцювальним хітом від PAULMAN!

Львів завжди вважали колискою талантів, особливо співочих. Одним з них справедливо можна вважати проект PAULMAN. Творчість цього стильного колективу завжди сповнена неймовірною харизмою та енергійністю, а головне, позитивом. 

Після двох успішних синґлів (“Ми все ще разом”  та “Я кохаю тебе”), які миттєво підкорили радіопростір України і були лідерами хіт-парадів, амбітний, креативний та перспективний PAULMAN презентує драйвовий танцювальний український хіт “Запали мене”. Нова робота, як і попередні дві, це результат об'єднання творчих настроїв саунд-продюсера Віталія Літягіна та вокальної майстерності Павла Ільницького.

Створюючи кожний новий хіт, наполегливі і цілеспрямовані хлопці викладаються по максимуму для своєї аудиторії, тож нова пісня помітно відрізняється від двох попередніх, але незмінною залишається енергетика і вірність світовим трендам танцювальної музики. 

До речі, Павлове досконале знання англійської мови провокує його щоразу створювати спочатку англійську версію синґлу, а от почути пісню «All You Need Is Love» українською мовою можливо завдяки автору/співачці Ірині Долі, яка вже не вперше співпрацює з проектом. 

«Запали мене / All You Need Is Love» - це вже третій сингл з майбутнього альбому проекту Paulman над яким зараз активно працюють хлопці.

 

 

Повідомлення

Пошук по сайту