Best Music

YATSUTA ПРЕЗЕНТУЄ ПІСНЮ УКРАЇНСЬКИМ ВОЇНАМ «ЛЕВИ»

Новини 18.05.2022
YATSUTA ПРЕЗЕНТУЄ ПІСНЮ УКРАЇНСЬКИМ ВОЇНАМ «ЛЕВИ»

YATSUTA: Ця пісня моя подяка нашим захисникам. Пишаюся кожним, хто захищає рідну неньку. Завдяки вашій мужності та сміливості - Україна стала героєм для всього світу. Ви мужньо продовжуєте боротися за мирне небо над головою й за майбутнє наших дітей.  Ви ЛЕВИ, які повернете Україні - МИР. Дякуючи вам, ми не втрачаємо надію.

— Автором ліричної пісні став талановитий автор та композитор Дмитро Сисоєв. Новий сингл автор присвятив усім захисникам, що роблять спільний вклад за світле майбутнє усіх українців. Дмитро є автором пісень для багатьох виконавців українського шоу-бізнесу, серед яких Оля Полякова, IVAN NAVI, Ганна Трінчер, гурт АГОНЬ, OLEYNIK.

—  З перших днів війни в України артистка активно допомагає армії фінансово, займається волонтерською та просвітницькою діяльністю на Західній Україні. 

YATSUTA: Моя зброя  - музика, слово та вчинки. Ми не маємо забувати, що під час війни СЛОВО  - має велику силу в інформаційному просторі.  Воно здатне змінювати світ та зцілювати душі. Війна змінила кожного з нас, але українці завжди доброзичливі та миролюбиві такими й залишаться. Наша єдність непереможна! Ми всі разом відбудуємо нашу державу!

 

Повідомлення

Пошук по сайту