Best Music

“Вільні люди”: гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ представив новий студійний альбом

Новини 29.11.2021
“Вільні люди”: гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ представив новий студійний альбом

    Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ представив шостий студійний альбом  під назвою “Вільні люди”. На підтримку нього відбудеться тур Україною, що охопить 100 міст і завершиться на НСК «Олімпійський» 24 серпня 2022 р.

   Платівка «Вільні люди» складається з семи різних за настроєм композицій. Частина з них вже отримала широку популярність, престижні відзнаки у шоу-індустрії країни та стали саундтреками кінострічок. Пісні «Липень», «Героям», «Поклянись. Поцілуй. Обійми» та «ЛітоКамон» були раніше представлені посинглово з відеороботами. А також, у альбомі є абсолютно нові пісні та бонус-композиції – пісня «Героям» білоруською мовою БЕZ ОБМЕЖЕНЬ feat. KOZAK SYSTEM & СКАЙ & Артур Данієлян.

Особливу увагу заслуговує титульна пісня, що дала назву альбому - “Вільні люди”. Це маніфест сильних, незалежних та вільних духом людей. Вільні люди - не тільки про народ, що живе на незалежній території, а й  про особистостей, що мають внутрішню свободу і знають як бути собою, як бути вільнодумцем. Кожен слухач знайде в ній дещо своє, що йому болить.

Для музичної платформи Apple Music, вперше серед українських артистів, створена анімована обкладинка для альбому, що виходить за рамки обмежень звичних статичних зображень і ще виразніше передає відчуття творчого польоту та особистої свободи.На створення платівки  «Вільні люди» гурт надихнули українці. Під час концертів музикантам пощастило зустрітись з різними людьми та дізнатись про їх унікальні історії. У цих людей, незважаючи на розмаїття, виявилось багато спільного - українського, душевного, волелюбного. Гурту знадобився цілий рік, аби почуте й пережите стало лірикою і музикою. Альбом «Вільні люди» - це пісні з Україною в серці, в яких кожен впізнає себе. Ця музика про нас, таких різних, але єдиних, про наші вчинки, життєві події та почуття, про нашу незламність і незалежність.

Звучання нового альбому стало більш атмосферним та різноплановим: тут і рок, і балади, і електронні танцювальні ритми, а також різнопланова вокальна подача Сергія Танчинця, яка захоплює то ліричним виконанням, то мелодійним речитативом. Новий альбом звучить поза межами конкретного музичного жанру, але в той же час наслідує класичне впізнаване звучання групи, в якому багато струнних інструментів, зустрічаються електронні барабани та синтетичні звуки.

Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – один з небагатьох українських гуртів, які збирають мільйонні перегляди на офіційному YouTube каналі, а сотні тисяч їх прихильників по всій країні та за її межами знають  відповідь на питання «Чому так зорі запалали». У 2019 році виконавці дали найбільшу кількість аншланових концертів серед українських музикантів, що дає право БЕZ ОБМЕЖЕНЬ бути найбільш гастролюючим гуртом країни.  На підтримку нового альбому музичний колектив проведе грандіозний тур Україною. Тур охопить сто міст та містечок, від Заходу до Сходу, з фінальним концертом на НСК Олімпійський, який відбудеться 24 серпня 2022 року - у День Незалежності України. Це буде найбільша музична програма за всю історію гурту.

Повідомлення

Пошук по сайту