Best Music

Ціна за штучне накручування прослуховувань в Apple music, Spotify та інших музичних ресурсах

Новини 21.09.2021
Ціна за штучне накручування прослуховувань в Apple music, Spotify та інших музичних ресурсах

Останнім часом у музичній сфері почастішали випадки недобросовісного «накручування» даних у статистиці Apple Music, Spotify та інших аналогічних платформах. 

Багато виконавців вірять, що кількість стрімів = популярності артиста. Не завжди, але у більшості випадків – це омана. Насправді такі дії є протиправними та розцінюються як шахрайські.

Фейкові стріми ніяким чином не додають впізнаваності на вулиці чи кількості дат в концертному графіку. Все, що вони можуть принести – це головний біль через конфлікти з музичними майданчиками і неможливість у майбутньому розміщувати релізи. 

Відмітимо, що з урахуванням сучасних технологій цифровим майданчикам легко відстежити походження стрімів. І у випадку, якщо вони були штучно створені, платформа в праві в односторонньому порядку вилучити весь контент виконавця, його аккаунт і додати у «чорний список» на майбутнє – це означає, що такий контент не зможе бути повторно розміщений на певні стрімінгові ресурси з будь-яких джерел.

Дистрибьютори та правовласники (артист, лейбл, видавництво) через недобросовісну роботу своїх артистів несуть, крім репутаційних, ще й фінансові втрати у вигляді штрафних санкцій за порушення договірних гарантій, що відображені у договорах про використання музики у цифровому просторі, а також зниження подальшої лояльності у співпраці з платформами.

Одним із основних обов’язків у роботі з музичними магазинами є заборона напряму або опосередковано збільшувати кількість переглядів/завантажень/прослуховувань/переходів за посиланнями з використанням автоматизованих, обманних, шахрайських та інших незаконних методів чи засобів, в тому числі в ручному режимі, з використанням комп’ютерних програм (ботів) або іншими способами.

У разі порушення ми, видавництво Best Music, будемо змушені припинити в односторонньому порядку всі договірні відносини з нашими артистами та покласти на них штрафні санкції за такі дії.

Для того, щоб у майбутньому уникнути неприємних ситуацій, аж до необхідності змінювати сценічний образ, псевдонім, закликаємо всіх артистів відповідально ставитись до просування свого матеріалу і, відповідно, до вибору підрядників, які будуть цим займатись.

Ми любимо музику, вболіваємо за те, щоб кожен виконавець був почутим максимально, але вважаємо, що чесність є запорукою успіху у будь-якій сфері! Сподіваємось ви також, шановні артисти!

Повідомлення

Пошук по сайту