Best Music

«В ній моя душа»: нова пісня від співачки KOLA

Новини 04.07.2022
«В ній моя душа»: нова пісня від співачки KOLA

 

В хвилини тривоги за чоловіка, який служить в ЗСУ, артистка написала пісню «Чи Разом»

Нашими полями продовжує їздити ворожа техніка, летять кулі та снаряди. Кожен українець потерпає від жахливих подій війни. Відбувається те, що мабуть, й не наснилось у найстрашнішому сні. На жаль, війна – це очікування. Невимовний біль відчуває кожна жінка, яка щодня чекає у голосній тиші звістку від коханого. Саме в такі хвилини тривоги співачка KOLA написала пісню «Чи Разом».

–  Кожна пара зараз переживає важкі моменти, – каже співачка. – Ми з чоловіком не виключення. Він в ЗСУ, а я в Іспанії. Одного дня від нього не було смс та відповідей на мої численні запитання. Я почала писати рядки: «Ой чи то день, чи то ніч» - тому що через переживання, я реально не розуміла зараз день чи ніч. Моя пісня стала посланням для коханого. В ній вилила усі свої переживання. Там моя душа!

Захисники мають відчувати, що вони кожної хвилини у наших серцях та думках. А добро, відкриті серця допоможуть нам сьогодні перемогти ворога та бути щасливими вдома, в Україні. 

 –  Ми усі стали сильнішими, –  каже KOLA. – Важливо, щоб зараз ми підтримували один одного. Любили та робили усе можливе для нашої перемоги. Вірю в наші ЗСУ, а у свого чоловіка – ще дужче! Ми обов’язково переможемо, зустрінемо та обіймемо найрідніших, найдорожчих людей. І знову будемо всі РАЗОМ! 

Дякую Миколі Кучерявому (менеджер гурту KALUSH) за неймовірні красиві рядки  –   «Влітаєш в мене мов чиж, і навіть коли я засмучена –   ти голосно мовчиш», якими  надихалась при написанні пісні. Аранжування та зведення «Чи Разом» зробив  талановитий  Mihail Melkumyan. 

 

Пісня вже стала трендом Tik-Tok’у, а повну версію пісні можна прослухати та переглянути на каналі cпівачки у YouTube:

 

 

Повідомлення

Пошук по сайту