Best Music

ULIANA ROYCE представила масштабний dance-перформанс в недобудованій багатоповерхівці

Новини 05.08.2021
ULIANA ROYCE представила масштабний dance-перформанс в недобудованій багатоповерхівці

 

Навесні ULIANA ROYCE презентувала міні-альбом «Мои правила»  це знаковий реліз для співачки, в якому вона остаточно сформувала свій музичний стиль і впізнаваний саунд. Реліз вийшов різноманітним при записі альбому Уляна надихалася K-РОР, r'n'b, фольком, а також поп-музикою. Всі ці звучання поєднує те, що ЕР просто призначений для літньої спеки, нестримних і відчайдушних танців.

Тому співачка разом зі своєю командою екранізувала міні-альбом у вигляді dance-перформансу, знятого в недобудованій багатоповерховій новобудові.

«Кожна моя робота — особистий виклик. Тому локація для зйомок була вибрана не випадково. Цей новобуд для мене символізує Олімп, де я вибудовую нову історію — свою історію, захоплюючу і цікаву, як артист українського шоу-бізнесу», — розповідає ULIANA ROYCE.

Режисером відео став Олексій Бондар, а хореографію поставив Дмитро Присташ.

Dance-перформанс складається з 5 треків, і кожне нове відео буде присвячено окремій пісні з новими візуальними образами і хореографічними постановками. Відео виходитимуть раз на тиждень на YouTube-каналі співачки.

Серію dance-перформанс відео від ULIANA ROYCE відкриває «My Love». Трек став першим на ЕР і символічно, що саме він відкриває серію танцювальних відео. Пісня присвячена і натхненна улюбленою співачкою Уляни DOROFEEVA.

«Мені імпонує DOROFEEVA. Стиль, подача, музика. Я стежу за її творчістю, мене надихають її перформанси на сцені і щирість у спілкуванні за лаштунками. Саме завдяки їй на початку своєї кар'єри я повірила в те, що зможу бути великим артистом. У свою чергу, в честь її першого сольного концерту, я вирішила присвятити Наді трек «My Love» зі свого нового ЕР альбому», — коментує співачка.

ULIANA ROYCE стикалася з ситуаціями, коли її ровесники і молодь соромилися показувати в своїх плейлистах українських артистів. Вона хоче змінити ставлення до музики made in Ukraine і закликає всіх ділитися улюбленими українськими треками в соцмережах. Тому вона запустила челлендж # слухати українське не соромно, слухати українське модно, де кожен може викласти свій плейлист з улюбленими українськими артистами.

Повідомлення

Пошук по сайту