Best Music

"Твоя музика - твій бізнес"

Новини 24.10.2021

Вчора, 23 лютого – Фонд Розвитку Української Музики та Caribbean Club Concert-Hall провели освітню платформу «Перші кроки в шоу-бізнесі». Даний івент був створений для тих, хто вже давно розпочав свою музичну кар'єру, так і для тих, хто тільки починає.

Презентація проходила в рамках офлайн-івенту, під час якого експерти ділились своїм досвідом роботи в шоу-бізнесі. У залі були присутні музиканти, менеджери артистів, музичні редактори радіостанцій, кліпмейкери та інші.

Спікерами заходу стали: Олег Ходачук – бізнесмен, продюсер гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, Президент Фонду Розвитку Української Музики, Михайло Ясинський – продюсер, експерт, власник компанії Secret Service, Роман Муха – продюсер, Голова Фонду Розвитку Української Музики, Анна Степаненко – заступниця Голови Всеукраїнської профспілки працівників музичної індустрії. 

Також одним із спікерів стала директор компанії «BEST MUSIC» - Мар’яна Вороніна, яка розповіла про правове забезпечення діяльності артиста та співпрацю з лейблами.

Основні тезиси: «Сприймайте шоу-бізнес, насамперед, як бізнес. Створіть бізнес-план на рік, два, краще на три. Знайдіть юриста з охорони прав інтелектуальної власності. Читайте Закони про авторські та суміжні права. Уважно читайте угоди телеканалів при участі в музичних конкурсах».

Слухачі мали можливість поставити запитання спікерам, а також поспілкуватись та послухати музику українських виконавців. Надалі Фонд Розвитку Української Музики планує проводити подібні освітні івенти кожних три місяці, та не зупинятись щодо ідеї розвитку української пісні!

 

Повідомлення

Пошук по сайту