Best Music

Тепер ви можете знайти тексти своїх улюблених пісень у Spotify. Ось як.

Новини 29.11.2021
Тепер ви можете знайти тексти своїх улюблених пісень у Spotify. Ось як.

Скажімо просто: легше заслухати улюблену пісню, якщо ви знаєте слова. Ось чому, починаючи з сьогоднішнього дня, Spotify дає можливість мільйонам шанувальників по всьому світу співати голосніше та впевненіше, ніж будь-коли, запустивши Lyrics . 

Тексти пісень є однією з найбільш затребуваних функцій у слухачів по всьому світу. Тож після повторень і тестування ми створили простий та інтерактивний досвід, яким навіть можна поділитися. У партнерстві з Musixmatch ми втілюємо в життя тексти пісень за допомогою доступу до більшості нашої великої бібліотеки композицій. 

На сьогодні тексти пісень доступні всім безкоштовним і преміум-користувачам у всьому світі на пристроях iOS і Android, настільних комп’ютерах, ігрових консолях і телевізорах, щоб мільйони шанувальників могли спілкуватися з музикою та виконавцями, яких вони люблять, на ще більш глибокому рівні. 

Готові підспівувати? Ось як знайти тексти пісень. 

У мобільному додатку Spotify:

  1. Торкніться «Зараз відтворюється» на пісні.
  2. Під час прослуховування проведіть пальцем вгору від нижньої частини екрана.
  3. Ви побачите тексти треків, які прокручуються в режимі реального часу під час відтворення пісні!
  4. Щоб поділитися, просто торкніться кнопки «Поділитися» внизу екрана текстів пісень, а потім виберіть текст, яким ви хочете поділитися — і де ви хочете поділитися — через сторонні платформи.  

У настільному додатку Spotify:

  1. На панелі «Зараз відтворюється» натисніть значок мікрофона під час відтворення пісні.
  2. Вуаля! Ви побачите тексти треків, які прокручуються в режимі реального часу під час відтворення пісні.

У програмі SpotifyTV:

  1. Відкрийте «Перегляд зараз відтворення» для пісні.
  2. Перейдіть у правий кут до «кнопки пісень» та виберіть, чи хочете ви ввімкнути текст пісень. 
  3. Після ввімкнення ви побачите тексти пісень у вікні «Зараз відтворюється».

Музика має силу об’єднувати людей, а завдяки функціоналу Lyrics у соціальних мережах ви можете висловити себе в соціальних мережах і заохочувати своїх друзів співати разом з вами. Крім того, маючи доступ до світу лірики, ви зможете розвивати ще глибший зв’язок із музикою та виконавцями, яких ви любите, занурюючись у глибокі значення кожної пісні.

Ця нова функція тексту пісень є прикладом двох речей, які ми цінуємо: створення найкращих можливостей для прослуховування та прислухання до відгуків наших користувачів. Тож слідкуйте за оновленнями, адже попереду ще багато чого — ця пісня все ще пишеться. 

*Функція Lyrics буде доступна на Playstation 4, Playstation 5 і XBox One, а також на Android TV, включаючи FireTV, Samsung, Roku, LG, Sky і Comcast.

© Новина була взята на офіційному сайті Spotify. 

Повідомлення

Пошук по сайту