Best Music

«Танцуй меня»: Diana Gloster про особисте в музиці

Новини 16.10.2021
«Танцуй меня»: Diana Gloster про особисте в музиці

Відома блогерка Diana Gloster активно розвиває власний сольний проєкт і презентує авторський трек «Танцуй меня».

«Танцуй меня» - це теплий вайб, який прекрасно передається в музиці. Лейтмотивом цього синглу є найяскравіша пора року - літо. Незважаючи на «легкість» музики у цій композиції, текст несе в собі неймовірну силу і є автобіографічним. Автором слів і музики є сама співачка.

«Новий сингл - це історія про вибір всупереч всім стандартам. Дуже часто люди не наважуються бути щасливими тільки тому, що в суспільстві так багато стереотипів по типу «двічі в одну річку не ввійдеш» - коментує Diana Gloster.

Інфлюенсер відкрила завісу потаємного, це її особиста історія, приклад того, що потрібно завжди слухати тільки своє серце, не давати чужим голосам заглушити власний, єдино-вірний.

«Іноді входячи у стосунки з однією і тією ж людиною вдруге, ти знаходиш те саме кохання, про яке мрієш. Просто тому, що дала відносинам другий шанс!» - поділилася співачка.

«Танцуй, целуй меня» - це заклик бути в моменті і не завжди гнатися за горезвісним успішним-успіхом. Немає нічого приємнішого поцілунків, немає нічого більш заряджаючого, ніж танці, немає нічого кращого, ніж тут і зараз.

«Танцуй меня» прямо зараз і слухай новий трек Diana Gloster на улюбленій музичній платформі!

Повідомлення

Пошук по сайту