Best Music

Танго в невагомості: захоплення і символізм в кліпі-приквелі "Пойми" артистки MONATIK Corporation Lida Lee

Новини 24.10.2021
Танго в невагомості: захоплення і символізм в кліпі-приквелі

Режисером нового кліпу підопічної MONATIK Corporation стала Таня Муінне.

 

Відкриття року, підопічна музичної корпорації MONATIK, "Достопримечательность" сучасної поп-сцени Lida Lee презентує нову відеороботу на композицію "Пойми", яка увійде до дебютного альбому артистки. Режисером відео виступила Таня Муінне, відома своєю співпрацею з MONATIK, Cardi B, Katy Perry, ROSALIA, Скріптонітом, а також роботою, що прославилася на весь світ - мюзикл "Ритм". Над створенням кліпу працювала легендарна команда MONATIK Corporation: хореограф-постановник став Денис Стульников, а оператор - Микита Кузьменко.

"Пойми" стало своєрідним відсиланням до життя самої артистки. Це пріквел легенди "Достопримечательность". Історія про те, як все почалося і скільки всього вдалося пережити артистці перед тим як випустити, неймовірно обговорювану, дебютну роботу. Як зізнається сама Lida Lee, "Пойми" - це картина її життя. У ній представлена ​​вся палітра почуттів близьких для неї самої: пристрасть, іскра, любов, біль, розчарування, переживання і танець, який так точно відображає відносини між чоловіком і жінкою - танго. Від найскладніших танцювальних "па", які виконує пара, просто неможливо відвести погляд. Незважаючи на свою складність, безумовно, цей танець захочуть інтерпретувати багато, а Lida Lee впевнено можна назвати "відкриттям" і "захопленням".

Відеоробота насичена символізмом ситуації, що почалися ще з підбору локації. Будівля музею морського флоту Одеси обрала команда режисера не випадково. Крім неймовірної краси кадру і атмосфери, яка панує тут, приміщення, немов птах Фенікс, згорало і відновлювалося кілька разів за свою історію, яка ототожнюється з самою артисткою. Монументальність.

Lida Lee: “Пусть это тяжело, но как же хорошо однажды осознать, к чему стоит прийти… Все было, как в жгучем танце танго. Сначала взгляд, искра, влюблённость, страсть, и казалось... обожал нашу общую вселенную… Но, так внезапно стал другим, чужим... Я так пламенно ждала... а ты не спешил... В итоге сжёг меня дотла и подарил мне «себя» другую, новую, сильную, смелую... За что тебе я благодарна… Пойми... Это новая картина из моей жизни, которую однажды мы нарисовали вместе. Но теперь она только моя и с вами ею я так хочу поделиться…”

На початку відео Lida Lee зрізає волосся (історія про те, як з'явилося легендарне каре). І ось з першого ж дубля дівчина ріже не тільки волосся, але і собі руку. Але ж це тільки початок зйомок. Все як і в житті - головне гідно вистояти рани долі і перейти до найскладніших хореографічних підтримок.

За розробкою образу команда звернулася до FROLOV. З огляду на філософію бренду - "інтелігентна провокація" - це було пряме попадання в ціль. Те, що безпосередньо асоціюється з сексуальною і в той же час витончено-вишуканого Lida Lee. В образі артистки поєднується іронія, розкутість в танці, яка допустима, коли вас двоє ... Але і тут не обійшлося без притаманного відеозйомці символізму. Танець між двома був настільки пристрасним, що камені, що прикрашають наряд, при підтримках і танці роздряпали партнера.

"Мій костюм спеціально відкритий лише наполовину, показуючи, що я готова знайомити вас зі своєю особистістю", - коментує свій образ Lida Lee.

  

Повідомлення

Пошук по сайту