Best Music

«Там де ти»: новий потужний сингл від MOLFAR

Новини 21.09.2021
«Там де ти»: новий потужний сингл від MOLFAR

В світ вийшла нова композиція від українського співака MOLFAR під назвою «Там де ти». Музикант працює у незвичному для українського музичного ринку стилі trap та альтернативний поп із вкрапленням суто українських мотивів.

Перший сингл артиста «Алхімія» досить успішно увірвався в український музичний простір. І тепер MOLFAR готовий представити свою другу ластівку – «Там де ти». Нова композиція музично відрізняється від попередньої, адже сам музикант неодноразово згадував, що полюбляє експериментувати із музичними стилями, тому в «Там де ти» ви можете почути вкраплення хіп-хоп мотивів. Але змістовно вона продовжує лінію надприродного, сильного та пристрасного кохання, яке штовхає тебе на незвичні для тебе подвиги.

«Там де ти» – пісня про жіночу магію, якою володіє кожна жінка, та здатна звести з розуму чоловіків. Ось, що MOLFAR розповідає про свою нову композицію:

«Там де ти – пісня про причаровані почуття. Вона була написана мною на основі реальних подій, які відбувалися зі мною минулого року. Мені хотілось додати трохи містики та передати це через обряд привороту. Вийшла ось така історія:

Головний герой не знаходить собі місця, навіть у сні його переслідують демони, які показують хибний шлях до начарованого кохання. Їх розділяє відстань, і на шляху до неї він готовий на все, аби бути разом. Герой навіть не здогадується, що ним оволоділи чари давнього приворотного ритуалу, які навела на нього вона, та до якої він так поспішає...

В житті як і в пісні: ми часто поспішаємо за своїми бажаннями, але не часто замислюємось, чи ці бажання були дійсно нашими.»

«Там де ти», як і всі свої композиції, MOLFAR записав на столичній музичній студії «ISTOK», а саундпродюсером виступив Олексій Кривошеєв.

 

  

Повідомлення

Пошук по сайту