Best Music

Співачка MOROZOVA заспівала пісню про перемогу України: "Все мине, за нами правда"

Новини 18.05.2022
Співачка MOROZOVA заспівала пісню про перемогу України:

Українська співачка MOROZOVA (Наталія Морозова) представила нову пісню під назвою “Ми вдома", присвячену війні та почуттям, які переживає кожен українець у надії на перемогу.

Це справжній відгук моєї душі. Про те, що відбувається на нашій рідній землі хочеться кричати. Ця пісня - про надію, що живе у кожному з нас. Україна - наш дім. Ми показали всьому світу, що означає згуртованість та єдинство. Ми, українці - сильні, незламні та непереможні! Ми вистоїмо і зробимо все, щоб наш рідний край розквітнув, - говорить співачка.

 

Співачка MOROZOVA з першого дня війни перебуває в Києві і вірить в те, що зовсім скоро зможе разом з родиною та усіма українцями відсвяткувати, таку очікувану для кожного, перемогу.

 

Артистка зізнається що ці два місяці війни далися їй не легко. Біль від того, що відбувається в Україні майже забрав у неї бажання до творчості, але вона знайшла в собі сили повернутися з новим треком.

 

Тяжко було морально, але я вирішила для себе, що я, як артист, маю показувати своєю творчістю те, що не варто втрачати надію, потрібно вірити у нашу перемогу і боротися за неї, - говорить Наталія.

 

Крім того, MOROZOVA представила відео до пісні "Ми вдома", яке включає в себе кадри того, що відбувалося в Україні ці два місяці війни. Таким чином, співачка хоче подякувати нашим захисникам з ЗСУ за їхню хоробрість та відвагу, і всім хто допомагає в цей тяжкий для нашої країни час.

Повідомлення

Пошук по сайту