Best Music

Співачка « Miss Iris» представила mood video на пісню « Из памяти» ,однією з головних ролей зіграла мама співачки.

Новини 18.01.2022
Співачка « Miss Iris» представила  mood video на пісню «  Из памяти» ,однією з головних ролей зіграла мама співачки.

Українська співачка «Miss Iris» не перестає дивувати своїх слухачів та глядачів своїми mood video, а саме душевними, чутливими, проникливими сюжетами відеокліпів.

Ось і в черговий раз співачка, вирішила порадувати нас чудовою mood video на пісню «Из памяти».

Мабуть, кожний в своєму житті проживав одвічну тему кохання ,нерозділене кохання.

Кохання…прекрасне, світле почуття, яке окрилює , дарує почуття щастя, ейфорії. Сьоме небо залишається далеко внизу, коли ти знаєш, що тебе кохають і ти відчуваєш те саме. Але інколи кохання, завдає скільки болю, що просто легше видалити з пам’яті.

У кожного були моменти, коли розумієш, що майбутнього з цією людиною немає. Але взяти і викинути почуття , які були між вами просто нереально, залишається лише жити далі з надією, що

«Справжнє кохання» рано чи пізно неодмінно знайде…

Однією з головних ролей відеокліпу , виконала мама « Miss Iris» 73-річна Міла Володимирівна , яка передала в кліпі головний сюжет, що в любому віці ми чекаємо на справжнє кохання, але й думки про минуле не залишають нас , навіть якщо ми намагаємося все видалити .

Співачка подякувала мамі за чудове виконання своєї головної ролі і поділилася: « Мамочка моя, ти неймовірна! Дякую , що ти погодилась на дуже сміливий крок. Завдяки твоїй присутності кліп ожив.»

Кожна пісня , кожен відеокліп співачки, це щось неймовірне , коли ми просто насолоджуємося і відчуваємо всередині душі нестримну легкість .

Як зізналася сама « Miss Iris» , що кожна пісня для неї , має свій сенс і вона її проживає з кожним виконанням . А рано чи пізно,навіть вигадані слова, стають як думки матеріальні.

Насолодитися переглядом чуттєвою mood video української поп – співачки «Miss Iris» на пісню "Из памяти" , ми можемо в

Youtube та на інших інтернет сторінках.

Повідомлення

Пошук по сайту