Best Music

Співачка EYRA балує шанувальників новим треком

Новини 12.06.2021
Співачка EYRA балує шанувальників новим треком

EYRA (Ейра) - не нове ім'я в українській музиці. У скандинавській міфології EYRA (Ейра) - це богиня зцілення. У єгипетській Ра - бог Сонця. Тому, ЕйРа - це заклик до Сонця, Світла (до речі, в звичайному житті дівчину звуть Світлана).

Її пісні "Мандри", "Говерла", "Дівчата колять губи", давно полюбилися слухачам. Нотки спокуси, провокації і ніжності - це те, що характерно для її творчості.

Однак, EYRA не часто балує своїх слухачів новими релізами, адже вона також створює треки для інших артистів. Її пісні можна почути у виконанні Злати Огнєвіч, Олега Винника, Еліни Іващенко, ALYOSHA, Соні Кей, Івана Наві і багатьох інших артистів.

Сьогодні співачка EYRA (Ейра) підготувала власний надзвичайно яскравий реліз - «Гарна карма». Поєднання мелодійного вокалу, лірики зі вмістом і музичного стилю slap-house дали крутий результат. Ще до офіційного релізу пісня залетіла в плейлисти всіх, хто мав можливість її почути, коли EYRA тестувала пісню, тому що вона чіпляє не на жарт.

«Це пісня про гарну карму у відносинах, про щасливе кохання. Але це не ейфорія, а поєднання трепетних почуттів зі спокоєм. Не знаю як це описати - це вайб потрібно просто відчути, послухавши її », - каже EYRA (Ейра).

Повідомлення

Пошук по сайту