Best Music

Співачка AYA представила кліп на вірусний трек "Не буду бегать"

Новини 12.06.2021
Співачка AYA представила кліп на вірусний трек

Молода українська артистка AYA, справжнє ім'я якої Анастасія Євдоченко, презентує свій другий відеокліп. Цього разу вибір припав на молодіжний хуліганський трек, який запам'ятовується вже після першого приспіву - "Не буду бегать".

Ця композиція - як своєрідний маніфест самодостатніх підлітків, які відчувають перші закоханості, часом безмовні, але при цьому наполягають на своєму такими рядками:

"А я за тобой не буду бегать, и забуду про тебя совсем, ты мне больше не пиши в Телегу, а то пойдешь - куда известно всем".

Молодіжний сленг, безумовно, зближує артистку зі слухачами і додає музичної історії якоїсь іронічної тональності. Також режисери кліпу вміло показали, як насправді живе покоління Z - діти, народжені з 1997 по 2012 рік. Вони зовсім інші і вміють вчасно розставляти пріоритети, навіть якщо часом з боку це здається хуліганством.

Стильні образи в дусі часу, а простіше кажучи - в дусі TikTok, а також заводні танці головної героїні - основні акценти відео "Не буду бегать". Ця відеоробота явно припаде до смаку сучасної молоді, а у самій пісні є всі шанси стати вірусною у вищезгаданій соціальної мережі. Хореографія кліпу ніби розроблена спеціально, щоб потрапити "в реки" TikTok.

Спеціально для зйомок нового відео Анастасія Євдоченко щодня займалася танцювальними постановками та хореографією. І судячи по кліпу, зусилля AYA пройшли не дарма - професійний підхід відчувається в кожному русі юної співачки. Зйомки тривали протягом десяти годин, а локацією був обраний "Музей фотоиллюзий".

Повідомлення

Пошук по сайту