Best Music

«Спалах»: Сергій Бабкін – у першій творчій колаборації з Оленою Кравець

Новини 12.06.2021
«Спалах»: Сергій Бабкін – у першій творчій колаборації з Оленою Кравець

Музикант представив новий сингл «Спалах» feat з актрисою «Студії «Квартал-95» Оленою Кравець, що стало першим подібним творчим експериментом в житті обох артистів.

Ідея створити таку колаборацію виникла в артиста давно. А в кінці минулого року Сергій запропонував Олені записати уривок пісні. Актриса не просто погодилася, а й стала автором свого речитативу. Таким чином у співавторстві артисти створили «Спалах», розповівши кожен про свій перший «спалах» почуттів між двома людьми. Це про старт, фундамент, на якому починають будуватися справжні стосунки.

«Що таке «спалах», знає кожен, хто хоч раз у житті кохав по-справжньому. Коли важко знайти слова, щоб пояснити, що з тобою відбувається. Коли зіштовхуються планети, які мали зіштовхнутися. Коли все, що бачиш і чуєш, ти вже переживав одного разу. Тобі це дуже знайомо, це йде зсередини. Спочатку ти, нічого не розуміючи, рухаєшся, як зачарований, засліплений світлом. А потім, через деякий час, стає настільки гаряче, що, здається, ти зараз згориш дотла. Спалах сильніший, ніж любов, адже це те, що народжує життя. Він нікуди не може зникнути, якщо вже стався. Треба просто звернути на нього увагу. Знову звернути увагу, як колись він звернув увагу на вас», – ділиться Сергій.

Трек підкріплений атмосферним mood-відео, в якому Сергій у студії записує трек. У цьому процесі також бере участь Олена. Трек увійде в новий лонг-плей музиканта.

Повідомлення

Пошук по сайту