Best Music

Сміливе перевтілення: Ярослав Рогальський кардинально змінив імідж до виходу нової пісні

Новини 21.09.2021
Сміливе перевтілення: Ярослав Рогальський кардинально змінив імідж до виходу нової пісні

Юний романтик з чарівним тембром голосу презентував другий україномовний сингл "Кохаю" і здивував зміною образу.

  "Кохаю" – про стан ейфорії, коли ти закоханий, про найщиріші емоції і переживання. Це сьома композиція 15-річного співака, яку він, як і попередні, написав сам. Особливістю пісні стала фраза італійською мовою, за словами Ярослава, саме вона допомогла більш точно висловити його почуття:

 "Багато хто знає, що наша прекрасна українська мова поступається за мелодійністю лише італійській, тому я подумав, чому б не поєднати їх в одній пісні? Мені хочеться, щоб кожна людина відчула вайб закоханості, коли буде слухати "Кохаю" і просто посміхнулася пригадуючи цей стан".

  Варто зазначити, що перший україномовний сингл Ярослава Рогальського – "Так хочу" був добре прийнятий в медіапросторі та серед аудиторії. Пісня потрапила в ротацію кількох радіостанцій, отримала позитивні коментарі Юрія Нікітіна і Віталія Дроздова в рамках проекту mamamusic "Засветись", а також прозвучала в українському інтернет-серіалі "Слабо?".

  Артист впевнений, що "Кохаю" знайде ще більший відгук у слухачів і буде успішнішою від попередньої. Пісня вже доступна для прослуховування на всіх музичних майданчиках.

Повідомлення

Пошук по сайту