Best Music

Що нового у музичній індустрії? Рекомендацьйон від Spotify! Запуск ресурсу підтримки музикантів "In Focus"

Новини 04.07.2022
Що нового у музичній індустрії? Рекомендацьйон від Spotify! Запуск ресурсу підтримки музикантів

Військовий стан – це не привід творцям зупиняти свою роботу, адже музика – це теж вагома зброя за боротьбу за націю та підтримка потужного тилу для нашої країни.  В свою чергу, світові тренди не стоять на місці, саме тому Spotify запускає новий ресурс, який українські артисти просто не повинні пропустити.

Spotify запустив додаток "In Focus" - за словами керівництва компанії цей ресурс стане "кишеньковим менеджером артистів, який озброїть їх інструментами та рекомендаціями, необхідними для досягнення кожної з поставлених кар'єрних цілей".

"In Focus" орієнтований, як на досвідчених артистів, які розуміють, як писати пісні і як поширювати свою музику, так і на музикантів-початківців. Функція зосереджена на п'яти основних категоріях: "Створення", "Просування", "Спілкування", "Заробіток" та "Навчання".

"При натисканні на розділ "Підвищіть рівень написання пісень" у категорії "Створення", користувачі переходять на сторінку з подкастами, дочірніми додатками, статтями та відео, присвяченими написанню пісень", — зазначається у публікації порталу Digital Music News.

Найактуальніша категорія "Заробіток" включає такі напрямки: "продати більше товарів", "продати більше квитків", "отримати гонорари за стрімінг" і "створити нові потоки доходів". Категорія "Навчання" включає, зокрема, підкатегорію "зосередитися на своєму психічному здоров'ї".

Детальніше: https://www.digitalmusicnews.com/2022/06/01/spotify-in-focus-launch/ 

Повідомлення

Пошук по сайту