Best Music

Сергій Бабкін представив свою "Бомбу- ракету"

Новини 18.05.2022
Сергій Бабкін представив свою

«Бомба-ракета» - це суцільна відеопригода, де два головних однойменних персонажа за день проживають маленьке життя: вони несамовито веселяться, катаються на мерседесі 1931, танцюють і проходять різні випробування, що випадають закоханим.

Режисером відеокліпу став Артем Вусик - актор, режисер, колега артистів в театрі «Прекрасні квіти». Акторами масових сцен стали виключно провідні харківські театральні актори. А пам’ятний танець на даху віддалено поставив хореограф-постановник Василь Козар!

За словами Сергія і Сніжани, зйомки цього відеокліпу були найскладнішими в їх творчої історії. Гарну, по-дитячому наївну історію знімали протягом 4-х днів на самих різних локаціях Харкова і області: від Кицівської пустелі до Харківського планетарію.

«Наш відеокліп - це маленьке і дуже яскраве життя «її»- ракети і «його»- бомби. Це шлях двох людей, який вони проходять разом через різні події: вони вчаться, надихають і відкриваються один одному. Ми знімали пригоди наших героїв 4 дня, і зараз точно можемо сказати, що це були найскладніші зйомки відео за весь наш творчий період. Але кожен підйом в 3 ранку точно вартий того, щоб ви побачили цю історію такою гарною і яскравою, якою вона вийшла! " - поділився Сергій.

"Найскладнішими моментами в зйомках виявилися спека, недолік сну і дуже важкі костюми, які «не дихають». У них важко навіть просто перебувати, а, тим більше, переміщатися. Ми весь час знімали їх, щоб перепочити і швидко одягали знову, щоб продовжити зніматися. Але ми навіть не уявляли, як вийде зняти сцену з машиною: залізти в неї і вилізти в наших костюмах було архіскладним завданням! " - розповіла Сніжана. 

Повідомлення

Пошук по сайту