Best Music

Секретна реп-рейв тусовка, зухвалі образи і нове звучання: прем'єра від Nino Basilaya

Новини 21.09.2021
Секретна реп-рейв тусовка, зухвалі образи і нове звучання: прем'єра від Nino Basilaya

Пісню спродюсував MONATIK, режисером кліпу виступила Таня Муіньо.

Поки ми думаємо про те, як проведемо літо після карантину, підопічна MONATIK Corporation Nino Basilaya своїм новим кліпом допомагає пофантазувати. Відео на пісню "Полетели", режисером якого виступила Таню Муіньо, найкращим чином репрезентує новий творчий період співачки. Розцвітаючи в дебютній роботі "Словно цветы", прекрасна і ніжна Nino розкрилася нам, як лірична особистість. В "Полетели" юна артистка знайомить нас з новими гранями свого характеру і показує шипи.

Всі ці творчі експерименти не менш ефектно підкреслюються мовою танцю у виконанні Nino Basilaya і численної масовки закритої реп-рейв тусовки. Зйомки проходили в знаменному для команди MONATIK Corporation місті - Одесі та що примітно - в перший день нового року життя Nino. Робота чекала свого ідеального часу, і ось воно прийшло.

Перший уривок синглу "Полетели" артистка запрем'єрила тижнем раніше на своїй сторінці в TikTok, де вона вже встигла стати прекрасною базою ідей для нових челленджей молоді. У новій пісні, починаючи з вокального інтро, відчувається легкий танцювальний вайб таких довгоочікуваних дискотек. Пісню спродюсував MONATIK на своїй студії саунд-дизайну "Звучить Production".

 

Дія музичного відео, представленого одночасно з синглом, розгортається в арт-клубі Одеси, куди може потрапити далеко не кожен - концептуальний простір, де дівчина стає головною героїнею вечора. В об'єктиві камери за Nino спостерігав талановитий Микита Кузьменко.

Nino Basilaya: “Мне все равно, я сегодня горю танцами. Ведь в музыке так много света! Искренне считаю, что мы не должны отвлекаться на плохие новости. Проживать, наслаждаясь каждым подаренным мгновением. Мы же и есть то пламя, которое пробуждает все вокруг себя. Мы сами создатели своего настроения и образа жизни, так что полетели...!!!”

В даному відео, режисером якого стала знаменита кліпмейкерка Таню Муіньо (відома своїми роботами для MONATIK, Кеті Перрі, Cardi B, ROSALIA, Lil Nas, Скриптонит та інші), Nino вирішується і на сміливі експерименти з образом, демонструє нам галерею трендів цього року: "ядерна" хімічна завивка, дрібні "бублики" з волосся і отруйні неонові фарби в образах. Nino закохує в себе і стає не тільки голосом молодого покоління, а й його рольової фігурою.

Немов пасхалка, на кілька секунд в кліпі з'являються VIP-гості дискотеки. Ними стали друзі Nino по музичній корпорації - MONATIK і Lida Lee. Креатор і продюсер артисток у співпраці з режисером відомі нам своєю любов'ю до сюжетних відсиланнь між роботами. В даному відео поява улюбленого мільйонами артиста і головної зірки сучасного шоу-бізнесу уособлюють стерті межі між різними поколіннями музикантів.

 

 

Повідомлення

Пошук по сайту