Best Music

SAMVEL & SEMYOKHINA: невипадкова випадковість

Новини 24.10.2021
SAMVEL & SEMYOKHINA: невипадкова випадковість

Історія кохання довжиною в нескінченність. «Нас пов'язує минуле, про який ми ніколи не розповідали. Так нехай же це зробить наша пісня ... » - говорить Semyokhina.

 «Приватне завжди має бути тільки для двох. Я дуже тепло ​​ставлюся до Жені. Цей дует - чудова спільна робота, яку ми зробили і завдяки, і всупереч нашим бурхливим емоціям »- ділиться Samvel.

Вони молоді, красиві і талановиті. Вони сміливо експериментують з музичними стилями і текстами. Вони живуть тільки музикою. Semyokhina & Samvel - перша і несподівана дуетну історія для обох.

Учасниця проекту «Голос 11» - стильна, зухвала і харизматична «Дівчина зі шрамами» - яскраво заявила про себе в 2020 році, випустивши кілька хітових треків і нетривіальну відеороботу «Кращий колишній».

Samvel - спортсмен і переможець тв-проекту «ТМПУ», залишив успішну модельну кар'єру і більше роки тому, офіційно оголосив про те, що буде займатися лише музикою.

Їх часто бачать разом, але тільки не на світських заходах. Він і вона жодного разу не відкрили шанувальникам імена своїх обранців і подробиці особистого життя.

Повідомлення

Пошук по сайту