Best Music

Розставання, каре і танці «под минимал»: VLADIMIR DANTES випустив трек про дівчат, яких кинули їх хлопці

Новини 24.10.2021
Розставання, каре і танці «под минимал»: VLADIMIR DANTES випустив трек про дівчат, яких кинули їх хлопці

Співак, телеведучий і блогер Володимир Дантес випустив новий сингл «SASHA». З властивою Дантесу іронією, співак розповідає про те, що переживають дівчата після розставання зі своїми коханими: змінюють кардинально життя, роблять каре або танцюють до ранку в клубі "под минимал".

У ліричному і злегка надривному поп-треку можна почути вплив улюблених поп-груп 2000-х років, які припали на дитинство і юність Дантеса.

Співавтором пісні став Потап, а назву треку співак вибрав через голосування в сторіз, яке він провів в своєму Інстаграм обліковому записі. Так найбільше голосів підписники віддали за ім'я «Саша».

Історія створення треку:

«Пісня створювалася дуже смішно. Десь рік тому я грав на гітарі трек 5'nizza "Стрела", і мені захотілося написати пісню з ре-мінор. Не знаю чому. В голові крутилася фраза "забудь все, что было».

Потім якось я прийшов на студію до Потапу в MOZGI. Йому сподобалася пісня "Лайки" і він порадив продовжувати робити щось в тому ж дусі, таке ж іронічне і злегка зухвале. Я показав йому частину нової пісні і розповів, що вона про розставання, і про те, що відчувають і роблять дівчата, коли розлучаються з хлопцями: змінюють життя, з довгих роблять каре. Так спільно ми написали приспів цієї пісні" - поділився артист в своїх соцмережах.

DANTES вже встиг запрем'єрити трек на топових радіостанціях України. 

А 18 березня на офіційному YouTube каналі вийшов 5-ий кліп артиста. 

 

Повідомлення

Пошук по сайту