Best Music

ROXOLANA випустила пісню для підтримки всіх українців

Новини 18.05.2022
ROXOLANA випустила пісню для підтримки всіх українців

Першими слухачами стали українські воїни

Співачка та сонграйтерка ROXOLANA представила новий трек «Тримайся», щоб підтримати українців під час війни росії проти України. У пісні авторка нагадує про найвідоміші меми і закликає усіх підтримувати одне одного, а також допомагати Збройним Силам України.

Створюючи трек, ROXOLANA зробила відсилку до попередньої пісні «СіЮ», побудованій на найпопулярніших жартах військового часу (нагадаємо, лише за місяць трек зібрав майже 100 тисяч переглядів на YouTube) і згадала про нові досягнення української армії – Чорнобаївку та епічне затоплення крейсера «Москва». 

Першими пісню «Тримайся» почули українські військові, адже зараз співачка їздить із виступами до військових частин ЗСУ. За її словами, новий трек наші воїни сприймали на рівні з хітами «Очима» і Girls, і це ще раз довело, наскільки усі ми зараз потребуємо щирих слів підтримки:  

«Я хотіла нагадати нашим чудовим військовим і всім українцям, що ми – непереможні, - говорить артистка. – Нам усім дуже складно зараз. Прокидаючись щоранку, ми маємо докласти зусиль, щоб не впадати у розпач і не засмучуватися. Це дуже непросто, адже навколо стільки горя. Але водночас ми живемо в такий час, коли максимально проявляється оцей феномен нашого народу, який показує, як з кожного слова, сказаного про війну, з кожної ситуації наші люди створюють меми і жарти. І це дійсно дуже допомагає триматися. Тому я хочу, щоб ця пісня, в якій є трішки гумору і багато підтримки, піднімала усім настрій і нагадувала про те, які ми круті! Нам варто триматись одне одного, підтримувати одне одного, допомагати ЗСУ і працювати, кожен на своєму фронті і я вірю, що дуже скоро ми здобудемо перемогу!» 

Нагадаємо, у квітні ROXOLANA запустила благодійну ініціативу “Врятуй мою мрію” для допомоги дітям-переселенцям, які через війну втратили можливість займатися творчістю. 

 

Також протягом квітня – травня співачка разом із іншими українськими виконавцями та артистами Студії “Квартал 95” бере участь у благодійних концертах, які проходять у військових частинах української армії.  

Повідомлення

Пошук по сайту