Best Music

“ресницы безопасности”: В День народження MONATIK презентує головний саундтрек до документального фільму "Вечно танцующий человек"

Новини 21.09.2021
“ресницы безопасности”: В День народження MONATIK презентує головний саундтрек до документального фільму

Дане відео артист, продюсер і креатор готував понад 20 років.

“Ковид изменил наши жизни ... 

и воспоминания изменил... обострил их…

прямо под ресницы безопасности…” (с) MONATIK


З нагоди 35-річчя, в свій день народження, MONATIK презентує головний саундтрек документального фільму " Вечно танцующий человек " - "ресницы безопасности". Дана композиція увійшла в третій сольний альбом "LOVE IT ритм" і полюбилася мільйонам слухачів на всіх стрімінгових платформах по всьому світу. Сьогодні "ресницы безопасности" виходить в світ у вигляді екранізації ретроспективи до документального фільму, хроніки відвертих сімейних кадрів з особистого і творчого життя продюсера і креатора MONATIK.

MONATIK: “ресницы безопасности” - это свет, пробивающийся сквозь тучи. Эта песня, как никакая другая описывает путь к цели: “сколько повидали, сколько раз ломали, как бы сильно не носила нас земля, а это было все не зря”. Мы решили сделать на нее видеоработу, которая состоит из запечатленных моментов, архивов, видео, которые мы успели собрать из путешествий, гастролей из разных уголков мира. Это очень теплое видео, которое в период всемирной пандемии выглядит еще более ностальгично, и ты очень хочешь, чтобы вернулись эти времена. И я верю, что это так и произойдет”.    

Режисером цієї відеохроніки виступив Артем Григорян, який понад 5 років провів у подорожах по гастролях разом з командою артиста, зобразив найбільш знакові події з життя MONATIK. У даній роботі оцифровані неймовірно цінні касетні архіви більш ніж 20-річної давності (дитинства і молодості продюсера і креатора). У роботі "ресницы безопасности" MONATIK вперше показує обличчя своїх дітей - Данила і Платона; відеозапис, як артист забирав синів з пологового будинку; пам'ятні кадри весілля зі своєю дружиною Іриною і інші, дуже особисті моменти життя.

Робота "ресницы безопасности" простежує шлях становлення особистості і артиста MONATIK, від початківця музиканта до феномена сучасної поп-сцени, який безпосередньо впливає і створює історію музики самостійно, без допомоги продюсерів. Дана робота інтригує перед великою прем'єрою документальної стрічки "Вечно танцующий человек", яка виходить в широкий прокат 1 червня 2021 року.

 

 

Повідомлення

Пошук по сайту