Best Music

Презентація кліпу від fashion- дизайнера GRITSFELDT

Новини 21.09.2021
Презентація кліпу від fashion- дизайнера GRITSFELDT

Нещодавно український дизайнер GRITSFELDT представив свою дебютну композицію "Звезды замерзли".

Сьогодні ж, артист представляє кліп на однойменний сингл.

"Пропоную Вашій увазі прем'єру fashion-кліпу «Зірки замерзли» від режисера Тараса Голубкова і продакшну Inakshe Studio для мого дебюту як артиста. У цьому відео ми презентуємо нову колекцію Jean Gritsfeldt сезону осінь-зима 2021/2022 «Ми заручники сузір'їв»" - поділився жан Гріцфельдт.

Колекція «Ми заручники сузір'їв» - історія про 12 знаках зодіаку на чолі з артистом, 13-м Змієносцем. Вони проходять шлях довжиною в тисячоліття заради одного: прийшовши на Землю, наповнити серце любов'ю.

"Я переконаний, що кожен з нас, не дивлячись на астрологічні прогнози, сам вибирає, з якого вектору вибудувати своє життя і настрій."

Ролі сузір'їв втілили відомі танцівники Олексій Тютюнник і Катерина Мерліц, українські топ-моделі Анастасія Терещенко, Артем Бойчук, Олена і Аліна Новикови, Богдан Ткач, Роман Марченко, Вероніка Опісяк, Даніель Еком, Ліза Пенцарская, Андрій Сокур, Іса Карабаз, Станіслав Спренгел і підростаюче покоління талантів в особі Лізи Абдукадирової, Дар'ї Дирдін і Маргарити Ніколанко з агентства Up'N'Fame Junior.

"Свою дебютну музичну fashion-роботу я присвячую всім мрійникам" - додав артист.

 Трек доступний на всіх цифрових майданчиках. Кліп шукайте на YouTube:


Повідомлення

Пошук по сайту