Best Music

ПРЕМ’ЄРА! TANCEVANSKIY презентує свій дебютний кліп «СВЕТИ ЗУБАМИ»

Новини 16.10.2021
ПРЕМ’ЄРА! TANCEVANSKIY презентує свій дебютний кліп «СВЕТИ ЗУБАМИ»

У Міжнародний день музики відбулась прем’єра першого кліпу TANCEVANSKIY – «СВЕТИ ЗУБАМИ», якого створив режисер та хореограф Олександр Лещенко! Артист вражає яскравими костюмами, трюками та неймовірно запальним настроєм!

Пісня TANCEVANSKIY «СВЕТИ ЗУБАМИ» з’явилась на всіх музичних платформах тиждень тому і вже підкорила серця тисячі слухачів. Tancevanskiy не змусив всіх довго чекати і вже сьогодні готовий дивувати  аудиторію відеокліпом!

- Моя головна мета, як героя TANCEVANSKIY, – це заряджати людей позитивною енергією, адже тільки вона є рушійним паливом на шляху до мрій! Я хочу, щоб люди посміхалися завжди і всюди! Саме для цього ми з командою створили таку легку і драйвову композицію і кліп, після яких неможливо не засвітити зубами!  TANCEVANSKIY так само, як і я сам, дуже різнобічна особистість, тому мій герой буде перевтілюватися в різних персонажів не тільки за допомогою вокалу і танців, а й акробатики, жонглювання і всього, що я можу і вмію робити, - прокоментував Лещенко.

Кліп «СВЕТИ ЗУБАМИ» зняла режисерка Тата Белініна, яка відома своєю співпрацею з Настею Каменських (NK), Vincent Barrea, Сергієм Мироненко, Will Armex (Артем Мех), CONSTANTINE, Lolita Kox та іншими.

- Завжди хочеться зробити так, як це робить західний ринок, відзняти все на такому ж рівні. Лише раз переглянувши кліп ви закохаєтеся в картинку і захочете передивлятись його ще! На локації звичайно ми і ставили, і міняли хореографію. З TANCEVANSKIY цікаво та круто працювати! – розказала Тата.

- На зйомках було поставлено багато нової хореографії, що є нормально для знімального процесу, тому що на майданчику відбувається творчість. Коли народжуються нові ідеї, думки, найголовніше - це мати класну команду, щоб все це швидко перетворити, відрепетирувати і зняти. І ми цим володіли. І командою, і часом, і гарною погодою. – додав TANCEVANSKIY.

Танцюристи разом з TANCEVANSKIY дарують позитив протягом всього відео: енергійний танець, стильні костюми в трендових кольорах, малюнки на обличчі, немов мазок пензлика. А гарячі рухи блондинок та їх віртуозні трюки додають спеки у кадрі. До речі, дизайн костюмів розробила Катя Лавренюк «Lavrika», з якою Лещенко, а тепер і TANCEVANSKIY, співпрацює вже 9 років та не втомлюється створювати нові креативні образи для шоу і мюзиклів театру танця «ФОРСАЙТ».

- Ідея записати пісню народилася у мене вже давно. На зйомках першого кліпу Танцеванського, який вийшов 8-го березня, ми сиділи з Ірою Самойлюк (гримером) і думали як зробити образ цікавішим і знайшли рішення - зробити смужку. Вже перед зйомками другого кліпу я згадав, що мені було комфортно. Маленька і ніби як незначна смужка підкреслює мій характер і мій настрій. І потім вже під час зйомок кліпу «СВЕТИ ЗУБАМИ» я подумав, що це може бути фішкою TANCEVANSKIY , - поділився Лещенко.

А для того, щоб ще більше поринути в атмосферу драйву, локацією було обрано острів свободи в центрі мегаполісу. Колоритні споруди із стильними муралами, автобус немов прямо з джунглів та можливість «розгулятися» і проявити фантазію завдяки великій кількості різноманітного реквізиту, - це все про Cuba Camp.

Нагадаємо, Олександр Лещенко працює з багатьма артистами, серед яких Ірина Білик, Дімаш Кудайберген, Alyosha, Олександр Рибак та багато інших.

Нова пісня «СВЕТИ ЗУБАМИ» TANCEVANSKIY бадьорить і заряджає енергією!

А приєднатись до загальної батарейки драйву можна взявши участь у ТікТок челленджі, який TANCEVANSKIY запустив одразу після виходу пісні.

Повідомлення

Пошук по сайту