Best Music

Прем'єра MONATIK "Вічно танцююча людина" на НСК "Олімпійський": імерсивний пролог, фільм довжиною в життя і 15-хвилинні овації глядачів

Новини 12.06.2021
Прем'єра MONATIK

Модна, вимоглива та інтелектуальна публіка столиці відвідала перший показ документальної кінострічки MONATIK "Вічно танцююча людина".

Вчора, 1 червня, в другу річницю стадіонного шоу MONATIK "LOVE IT ритм", в самому серці головної музичної арени країни - НСК "Олімпійський" відбулася прем'єра документальної стрічки "Вічно танцююча людина".

"Вічно танцююча людина (ВТЧ)" – документальна подорож життєвого і творчого шляху культового артиста сучасності MONATIK. У фільмі "втч" проявлений шлях становлення особистості MONATIK з періоду юності, яка проходила в місті Луцьк, до самої тріумфальної події в поп-культурі сучасності (наймасштабнішому і знаковому шоу MONATIK "LOVE IT ритм" на НСК "Олімпійський").Це фільм про MONATIK, його особисту історію успіху, але головне - він про мрію, де кожен знайде в ньому щось своє. Якщо Ви вірите в мрії, то варто сходити на фільм, аби переконатися в тому, що вони здійснюються. Це кіно про мотивацію. Його найважливіша місія - показати людям, як не складати руки, коли часто в своєму житті чуєш "ні" і стати найуспішнішим і титулованим артистом сучасної поп-індустрії.


Робота над фільмом-подорожжю тривала більше трьох років. Режисер картини Артем Григорян був архіваріусом команди: 7 років гастролей, подорожей, де і фіксував знакові концерти і події з життя команди по всьому світу. Сценаристом стрічки виступила Тетяна Поставна.

На перший показ MONATIK для своїх гостей підготував надзвичайний арт-перфоманс. Глядачі були запрошені на імерсивний пролог, який був ексклюзивно розроблений київською командою uzahvati. Старт його був біля Палацу спорту і тривав до НСК "Олімпійський".Побачити надзвичайну прем'єру прийшли поціновувачі сучасного мистецтва, модна, вимоглива і інтелектуальна публіка столиці: alyona alyona, DOROFEEVA, Володимир Дантес, Гарік Корогодський, Олексій Дурнєв, Валерія Гузема, Ірина Горова, Катерина Осадча, Позитив (Олексій Завгородній), Іван Фролов, Єлизавета Юрушева , Сабіна Мусіна, Соня Плакидюк, Анна Ганопольська, Олексій Нілов, Вікторія Батуі та багато інших. Перфоманс і кінострічка вразили всіх від малого до великого. Особиста історія успіху, яка мотивує і дорослих і дітей, змусила розплакатися гостей події.

Після офіційної частини захід очікувано перейшов у запальну вечірку з танцями, яка закінчилася далеко за північ. Гості ділилися емоціями після закінчення події і проханнями до MONATIK зробити нове шоу на НСК "Олімпійський". Артист же, в свою чергу, заінтригував, що незабаром усіх нас чекають релізи в найнесподіваніших від нього напрямках і, звичайно ж, нове шоу.

Фільм MONATIK "Вічно танцююча людина" доступний в прокаті з 3 по 9 червня ексклюзивно в мережі кінотеатрів "Оскар".

Повідомлення

Пошук по сайту