Best Music

"ЯНГОЛИ": Саундтрек до новорічного фільму

Новини 16.10.2021

Українська співачка, презентує саундтрек до української новорічної комедії "Мій дідусь - Дід Мороз", пісня називається - «ЯНГОЛИ».

«ЯНГОЛИ» — це перша лірична пісня СолоХи, наповнена атмосферою дива та неймовірної казки, яка запалить серце кожного українця теплом за сімейним столом в Новорічну ніч. СолоХа вперше в своїй творчості виконує саундтрек до повного метру. Янголи - це добра історія про головні цінності: родину, дружбу, любов і доброту один до одного. СолоХа постала перед своїми прихильниками такою, яка є в житті — ніжною та тендітною українською жінкою. Співачка з величезною радістю підтримала ідею фільму, адже вона сама мати, і добре розуміє, як важливо дати дітям щасливе дитинство і зберегти в них віру у дива.

СолоХа особливо вдячна автору пісні - Владу Булаху, який знайшов правильні слова та музику для її новорічного настрою, а також - режисеру фільму Сергію Шляхтюку, що запросив співачку долучитися до промо фільму у виконанні саундтреку. Зовсім скоро українці зможуть поринути в чарівну атмосферу новорічного відео від СолоХи - «ЯНГОЛИ».

Трейлер фільму вже в мережі: 

Повідомлення

Пошук по сайту