Best Music

"Под прицелом": нова прем'єра від MARKELOVA

Новини 21.09.2021

Співачка MARKELOVA презентує новий сингл «Под прицелом».

Після прем'єри синглу «Облака» з оновленим звучанням, співачка дотримується цього ж музичного вектору: легкий ретро-вейв з елементами романтичного попа, повного легкості і плавності.

Для створення нового треку і фірмового звучання артистка застосувала закони американської індустрії і зібрала професійну команду, де кожен відповідав за окрему частину продакшну. Саунд-продюсером треку виступив Аркадій Александров, відомий по роботі з Zivert і Дімою Біланом, а також автор останнього альбому Тіни Кароль «Красиво». Вокальний продакшн і оновлене звучання робив молодий і популярний артист Poёt. За зведення відповідав Сергій Купцов, який зводив хіти Niletto, Клави Коки і Елки.

«Под прицелом» - це красивий ретро-вейв з ноткою поп-музики і з ніжно-ритмічним приспівом.

Це історія аб’юзивних відносин, які починаються як ідеалізація і закінчуються ілюзіями і ревнощами. Героїня ділиться зі слухачем своїм потаємним - невдачею в любовних ставленнях і крахом усіх мрій про взаємну любов з хепі ендом.

«Пісня про складні аб’юзивні відносини - ревнощі, страх розставання. Про те, як головна героїня знаходить в собі сміливість покинути гру, не дивлячись на зусилля залишитися разом з людиною. Про любов до людини, яка заподіює тобі біль і про силу, яка допомагає з цим болем впоратися», - розповідає автор слів і музики Anton Kramer.

Світла і романтична вокальна манера артистки компенсує трагізм пісні. Незважаючи на те, що текст пісні сповнений ліризму, MARKELOVA вдалося зберегти приголомшливу мрійливу інтонацію, яка обіцяє зміни життя до прекрасного краще.

Повідомлення

Пошук по сайту