Best Music

Подарунок до Дня Весни від СолоХа!

Новини 16.10.2021
Подарунок до Дня Весни від СолоХа!

Прем’єра нової пісні СолоХи «ВАША МАТИ» - гімн всіх матерів країни, подарунок до Міжнародного дня жінок та прийдешньої весни!

Пісня закликає кожну маму приділити час не тільки сімейним обов’язкам, дітям та чоловікам, а в першу чергу собі - жінці, що надихає, адже вона теж хоче відпочивати та займатися своїми жіночими справами за межами сімейного гніздечка! Тим паче після тривалої холодної зими, так хочеться одягнути гарну сукню, нафарбувати губи й зустрітись з подругами!

Співачка звертається до найкрасивіших у світі представниць жіночої статі, українок:

«Не треба боятися залишити на коханого домашні обов‘язки, коли хочеться зайнятись собою, адже мама теж має право на свободу!»

Нова пісня СолоХи - чудовий приклад, як саме це можна зробити!

Співачка додає, що пісня дуже актуальна і для українських чоловіків: 

«Приділяйте більше уваги своїм дружинам, матерям своїх дітей, любіть та оберігайте їх, ви точно переконаєтесь на власному досвіді, як приємно готувати та доглядати малечу, поки кохана відпочиває, вірно? Адже для неї це так важливо!» 

Разом з синглом артистка презентує відеокліп! Нова відео робота здивує сміливими образами, сюреалізмом та еклектикою в стилі західного арт-хаусу. Весна вже прийшла, тому "Ваша мати їде гуляти!"

 

Повідомлення

Пошук по сайту