Best Music

Пісні, на яких ми росли: Vladimir Dantes випустив перший сольний альбом "Твоя любимая музыка»

Новини 05.08.2021
Пісні, на яких ми росли: Vladimir Dantes випустив перший сольний альбом

Співак і телеведучий Володимир Дантес випустив перший сольний альбом "Твоя любимая музыка". Це збірник-ретроспектива, який повністю відображає внутрішній стан артиста: часом сумний або меланхолійний, іноді зухвалий або романтичний. Треки з різним посиланням, настроєм і станом - це все в новому сольному альбомі DANTESa.

"Мій перший альбом - це синергія всієї тієї музики, на якій я зростав, і яка мені подобалася. Сьогодні я слухав рок, завтра - моторошну попсу, післязавтра - класику, та й взагалі міг слухати все в один день і годину.

Я сподіваюся, що цей альбом відгукнеться у кожного всередині, тому що в ньому зібрано все, на чому ми росли. Це не альбом ностальгії, не альбом старої музики. Це альбом - ретроспектива. Все що в альбомі, символізує те, який я є, то холеричний, то веселий, то сумний, то романтичний, то зухвалий – все це я, - прокоментував Володимир Дантес.

В альбом "Твоя любимая музыка" увійшли треки з відголосками тієї музики, на якій ми всі виросли, а трек-ліст складається з 6 пісень, інтро і кавери: «Sasha», «Другая Музыка», «Блин», «Книжки Мишки», «Suka», «Девочка» і «Бьет по глазам».

Як створювалася "Твоя любимая музыка"

Ліричним акцентом альбом стала пісня "Девочка", присвячена дружині Наді Дорофєєвої та 10-річчя їх пари. Це трек про знайомство з Надею, про емоції, які вже протягом усіх років співак відчуває до своєї коханої.

"У серпні буде 10 років як ми разом. У цій пісні ті емоції, які я відчуваю кожен день, коли дивлюся на Надю. Все як тоді. Історія про те, що любов живе три роки - це повна нісенітниця. Любов постійно з тобою, якщо дивишся на людину щодня і любиш її. Просто вона змінюється, стає іншою, переходить з пристрасті в глибоке почуття. Хоча місце пристрасті теж залишається ".

Також сильним синглом альбому став трек "Сука", написаний для Дантеса Надею Дорофеєвої.

"Я сказав Наді:  «Ти собі такі круті треки пишеш, чому мені не напишеш? Будь ласка, напиши і мені». Надя дуже швидко написала пісню "Сука". З нею ми записували повністю всю пісню разом і для мене це був абсолютно новий досвід ".

 В альбом увійшла найперша сольна пісня Дантеса «Блин», яка довгий час залишалася неопублікованою. Її для співака написала авторка хіта "Охрана - Отмєна" Jerry Heil.

"Тут прийшла на допомогу най-най перша пісня, вона була написана спільно з Jerry Heil - це пісня  «Блін ». Так ми і познайомилися з Jerry Heil, я розповів їй історію про себе, як я себе відчував в той момент, коли починав повертатися на сцену. Ця пісня повністю характеризує мої внутрішні переживання та рефлексії з цього приводу, "- прокоментував Дантес.

 Артист поділився, що в новому альбомі йому важливо було не прорахувати формулу хіта, а створити альбом, який сподобається саме йому.

 

"Я зрозумів, що, напевно, зробив найважливіше - я нарешті порадував себе. Моїм тригером було те, що пісня повинна подобатися мені: мені має бути не соромно її співати, слухати в машині, слухати при друзях, показувати її друзям. Всі шукають формулу хіта, кожен намагається прорахувати як і що зробити. Мені теж хочеться зрозуміти цю формулу, але напевно перш за все хочеться щоб мої треки було кайфово слухати в майбутньому, і щоб вони не були тільки для сьогоднішнього дня. Щоб через кілька років вони мали якусь цінність і щось значили, і змогли розповісти про мене моїм друзям або дітям ", - коментує Дантес.

Повідомлення

Пошук по сайту