Best Music

«Перший поцілунок»: Денис Реконвальд заспівав про випускний!

Новини 21.09.2021
«Перший поцілунок»: Денис Реконвальд заспівав про випускний!

Саундтрек прощального шкільного вальсу, - так можна охарактеризувати новий ностальгічний трек Дениса Реконвальда «Перший поцілунок», прем'єра якого відбулася сьогодні.

У травні випускники назавжди закриють шкільні підручники і в останній раз, за ​​традицією, зустрінуть разом схід сонця, - свою нову пісню співак присвячує їм. А також усім, у кого перша любов, перше розбите серце, справжня дружба і перший поцілунок трапилися в шкільні часи.

"Мій перший поцілунок відбувся в класі сьомому-восьмому під час гри «в бутилочку». - розповів Денис Реконвальд. Дівчина була старшеклассницею, і ви розумієте, що це означало в цей час! Я весь дрожал, дуже переживав! Але все ж таки запам’ятав цей момент на все життя."

Співак додав, що запис пісню «Перший поцілунок» став для нього «живим фотоальбомом» - у мислях з’являлися давно забуті шкільні витівки, класну вчительку, випуск на «лінійці», прогули та домашні завдання, уроки фізики та першу любов:

«Я до сих пір обмінююсь фотографіями зі своїми шкільними друзями. Хтось  знаходить знімки і пересилає в чатік, ми їх обговорюємо, згадуємо моменти, сміємося та ностальгіруємо. Класні були часи! У школу зараз, звісно, я не хотів би повертатися, а ось відновити спогади завжди приємно. Чого і вам бажаю, прослухавши мій новий трек!»

Пісня «Перший поцілунок» стовідсотково займе місце в серцях і плейлистах усіх тих, для кого школа є або була місцем перших великих надій.

Артист презентує трек одразу двома мовами: українською та російською. На YouTube вже з'явився відеокліп на україномовну версію треку. 

 

Повідомлення

Пошук по сайту