Best Music

Особистий Boeing і перекритий «Бориспіль»: Макс Барських презентував новий кліп

Новини 21.09.2021
Особистий Boeing і перекритий «Бориспіль»: Макс Барських презентував новий кліп

Естетика Вуді Алена і лейтмотиви 50-х, 100 унікальних образів і виклик усталеним музичним трендам - ​​Макс Барських та Алан Бадоєв представляють нову спільну роботу.

Сьогодні на офіційному YouTube-каналі Макса Барських відбулася прем'єра синглу Just Fly, який стане головним треком майбутнього альбому артиста. Саме з ним співак кардинально змінює музичний хід подій. 

Just Fly - це мюзикл в стилі 1950-х, в якому кожен кадр і яскрава деталь нагадують про золотий вік Голлівуду. За словами Макса, його новий персонаж максимально наближений до того, як він сам відчуває життя. 

«Я кидаю виклик сучасним трендам. На мій погляд, в них багато темного і однотипного. Давно зловив себе на думці, що перестав слухати те, що популярно. Сьогодні мене заворожує музика 50-х - ця епоха і стала лейтмотивом «JUST FLY» - своєрідної мантрою гарного настрою. Кожен звук в ній створено для того, щоб стимулювати ендорфіни і налаштовувати слухача на політ фантазії », - пообіцяв Барських.

Головну жіночу роль у кліпі виконала модель Катрін Барк.

Знімальний процес над новою відео роботою проходив в одному з терміналів «Борисполя», задіяний протягом тижня - безпрецедентний випадок в історії аеропорту. У зйомках ключової сцени кліпу було задіяно 20 одиниць спецтранспорту, в тому числі п'ять сучасних пасажирських літаків, включаючи Boeing 737-800.

Алан Бадоєв: «JUST FLY» - наше улюблене дітище, в якому ми з'єднали 50-ті і нові тенденції. Кожна деталь в ньому створена з великою любов'ю. Слухачі Макса по всьому світу вже давно просили англомовний сингл - і ми підготували для них особливе видовище від самого серця».

Повідомлення

Пошук по сайту