Best Music

ON I ONA представили кліп на трек «Мелатонін»

Новини 21.09.2021
ON I ONA представили кліп на трек «Мелатонін»

«Мелатонін» - танцювальний трек в жанрі Pop Deep House. Продовження стилістики дуету On I Ona, яких багато хто встиг охрестити українськими Artik & Asti. У лірику треку закладена нетлінна історія відносин, що піднімає глибоке питання втечі від самих себе і один від одного. Коли реальність стає настільки нестерпним, на допомогу приходить ескапізм. А коли більш нікуди бігти, ми ховаємося в своїх снах, з чим нам допомагає "гормон сну" - мелатонін.

Сингл цілком наповнений станом "bittersweet", коли об'ємні смисли лаконічно переплітаються з легкістю і драйвом танцювальної аранжування, написаної досвідченим саунд-продюсером Дмитром Макарченко. Слухаючи «мелатонін» дійсно хочеться закрити очі і забутися в танці.

"У нашому житті були різні історії, пов'язані зі снами. Було і таке, що дійсно не хотілося прокидатися, щоб не повертатися в сіру буденність. Але зараз, як би не хотілося залишатися в світі мрій, ми повертаємося з сонного 2020-го і вриваємося в 2021, щоб продовжувати втілювати свої мрії вже в реальності!" - коментують On I Ona.

Спільно з треком виходить відеокліп, що розкриває історію закладену в текст пісні. За задумом режисера в кадрі ми спостерігаємо за сімейною драмою, рішення якої допомагає знайти психолог. Він занурює пару в спільний сон, де вони згадують справжній стан закоханості, яке їх одного разу поєднало.

Над створенням музичного відео працювала команда GMpro -creative video production (переможці міжнародної премії «Подія року - 2020», за кращу режисуру онлайн-проекту). Режисером виступив Андрій Гуцал, раніше втілив в життя такі глобальні телепроекти, як «Central Asia's Got Talent» і «I'm singer».

Повідомлення

Пошук по сайту