Best Music

«Океан» почуттів Злати Огнєвіч у новому mood video

Новини 08.12.2021
«Океан» почуттів Злати Огнєвіч у новому mood video

Романтична і чуттєва Злата Огнєвіч розкрилася у новому mood video на трек «Океан» і розповіла про найпрекрасніше почуття у світі, про кохання, від якого втрачаєш голову. «Океан» – це про простоту і легкість, але в той самий час, про випробування, які приносить любов.

«Це дуже особлива авторська пісня, я написала її для свого нового альбому «Богиня». Ми працювали над треком разом з Віталієм Телезіним і студією 211. Цікавий момент – приспів був створений буквально протягом 10 хвилин, вже на завершенні нашої студійної сесії. Я почула його буквально у повітрі і відразу ж записала. Цей приспів і увійшов у фінальну версію синглу «Океан»поділилася Злата Огнєвіч.

Цей трек автобіографічний, на створення цієї музичної історії Злату Огнєвіч надихнула особиста життєва ситуація.

«Мене надихнув один хлопець, який колись дуже мені подобався. Він знає, що ця пісня написана про нього. Я впевнена, багато дівчат впізнають у ній себе»розповіла Злата Огнєвіч.

Режисером нового mood video виступив талановитий Валерій Погонський (Val Gonsky) і це вже 5-ий творчий тандем зі Златою Огнєвіч. У mood video є безліч символів. «Океан» – як символ безмежності та зародження нового життя.

«У пісні є рядок «Але найбільша із оман - любов твоя», саме ці слова надихнули режисера на такий символ, як хрест. Це про випробування, які нам приносить кохання. У той же час, вміти настільки глибоко відчувати – це справжнє щастя. Також, у mood video ми використали ефект з дзеркалом, щоб підкреслити мій головний меседж - я приймаю себе і в цьому моя жіноча сила»поділилася Злата Огнєвіч.

Повідомлення

Пошук по сайту