Best Music

Новий кліп MONATIK "С.О.В.А.": тривимірна комп'ютерна анімація та місто Ритму

Новини 21.09.2021
Новий кліп MONATIK

Креатор і продюсер музичної корпорації MONATIK занурив в віртуальний світ рітмолова.

MONATIK, відомий всім своїм бездоганним художнім смаком і, будучі транслятором сучасного мистецтва, презентував нову відеороботу в мультиплікаційному стилі. Пісня "С.О.В.А", яка багатьом вже полюбилася, увійшла в третій сольний альбом "LOVE IT ритм", отримала розвиток в тривимірної комп'ютерної анімації. Реліз відбувся ексклюзивно на міжнародній конференції для діячів індустрії моди, бізнесу, творчості та мистецтва - VOGUE UA Conference.

Своє прочитання зрежисував 2D і 3D-ілюстратор ELLS WAKE. Усередині відео моделюються прості і складні фігури з відсиланням до творчості артиста: є віртуальне освітлення, матеріали і діють закони фізики. Всього в відеороботі було анімовано більше тисячі кадрів.

Сам MONATIK визнається, що головний ідейний шлях пісні - внутрішня сила людини, яка навчилася бути сильніше емоцій розчарування в людях. Про це він поділився у своєму блозі Instagram:

"Я став Совою. Ненавмисно, не за власним бажанням. Просто вночі відучили спати думки, які приходять постійно. Їх особливий потік відбувається, коли стемніє. Вони змушують ходити в пошуках відповідей, самопізнання, пізнання людей в цілому ... І пісні дарують. Згодом розумієш, що найбільше щастя в житті - це люди ... Найбільше розчарування, як не дивно, теж вони ... Можуть підняти, надихнути любов'ю, словами, поглядом ... І в той же час принизити, забити в кут і миттю зіпсувати внутрішній світ. Інтонацією, пліткою, брехнею ... Дарують надію на завтра, потім крадуть нашу молодість забиваючи її в страх, який перетворюється в звичку зробити крок назустріч мрії.

Велика сила людини і стати сильніше всього цього - головний ідейний шлях пісні. Вона викликана емоціями другими, емоціями розчарування. Такі пісні теж потрібні, щоб відобразити, запам'ятати і ставати сильнішими. Кожен раз прослуховуючи її, при необхідності.

Слушаю. 

Обдумываю. 

Вижу. 

Анализирую? 

Чем старше мы становимся, тем чаще ловим себя на мысли, что люди многие ведут себя как-то не по-людски. Как животные, ей Богу. Пытаются укусить, откусить, навредить, получая от этого истинное, нечеловеческое наслаждение. В такие моменты хочется стать совой: не бежать сквозь деревья, не мудрые, а с волками затаившимися... и лететь над ними. Стать выше, сильнее, быстрее. Увидеть свет в темном каменном лесу, отчетливо и ясно. Когда они врут острыми зубами, поклацивая за спиной, когда потом смотрят в глаза, улыбаясь продолжая врать. Хочется просто поблагодарить их за уроки, силу крыльев и возможность взлететь выше, и вспомнить что сегодня нужно очень много раз перепроверить, чтобы во что-то поверить. Надеюсь, они остаются удовлетворёнными и сытыми. Надеюсь, уже не узнаю. Отныне я над ними летаю. Если понимаете о чем я, а я думаю понимаете очень хорошо, раз дочитали до этих строк... 

С.О.В.А? - это мы, из одного леса компания. Те, кто видели, как пустеют города, словно душа, теряющая смысл, вдохновение, желание продолжать. Те, кто хотят вырваться из бесконечного потока информации и зажигать! Зажигать, словно юность вечна! Видимо так... раз помним, что даже в самое серое время, когда Вера, Любовь и Надежда заблудились в самом дремучем лесу. Нужно быть как сова. Не бежать сквозь деревья, а лететь над ними. Видеть свет в темноте. Отчетливо и ясно!!!” 

Повідомлення

Пошук по сайту