Best Music

Нова екранізація від української примадонни!

Новини 16.08.2022
Нова екранізація від української примадонни!

Примадонна української музичної індустрії випустила роботу на трек, що вже полюбився шанувальникам, “Мне нравится”. Відео зняв Герман Ненов разом із Finegold Production. Це вже друга співпраця Ірини Білик із цим режисером.

Перша спільна робота "Я умею любить" побачила світ рівно рік тому.

— Я люблю працювати з молодими талановитими та працелюбними режисерами, люблю експерименти, — коментує Ірина. — У Германа мені сподобалося зворушливе, індивідуальне ставлення до кожного артиста, тому вирішила створити з ним ще одну роботу.

Пісню “Мне нравится” написала Олена Мельник, авторка пісні “Красная помада”.

— Я рідко виконую пісні про щасливе кохання, але ось воно, пісня моєї мрії — розповідь про те, що коли між людьми є справжні почуття, то між ними мають бути увага, повага та подарунки, — відверто каже артистка.

У кліпі “Мне нравится” Ірина Білик змінює цілих сім образів. Зйомки тривали майже добу – у павільйоні та на даху універмагу “Україна”.

— Нам, як завжди, «пощастило» — ми знімали в один із найхолодніших і вітряних днів цієї осені, — згадує артистка. — О восьмій ранку на даху торгового центру вітер продуває просто наскрізь, розтріпує мою зачіску, а я в шикарному вбранні зображаю невимушену радість.

Режисер Герман Ненов коментує свою роботу так:

- Цей кліп - fashion campaign жіночих емоцій. Ілюстрація їхніх почуттів та реакцій у ті неймовірні моменти, коли жінці роблять якийсь приємний сюрприз її коханий чоловік. Головна ідея кліпу, яку ми хочемо донести до всієї чоловічої половини глядачів: дивуйте своїх жінок, робіть їх щасливими, це їм подобається.

В одній із сцен кліпу артистка фігурує практично голою — з одягу на ній лише біле пальто та білі човники на шпильці.

— Мені здається, після перегляду цього кліпу для багатьох дівчат має стати новим трендом і навіть традицією — зустрічати коханого практично оголеною, але в гарних туфлях та шикарному пальті! — сміється Ірина Білик.

Повідомлення

Пошук по сайту