Best Music

Не Zivert: YATSUTA представила дебютний альбом «Пьяный локон»

Новини 18.05.2022
Не  Zivert: YATSUTA представила дебютний альбом «Пьяный локон»

New name в шоу-бізнесі, багатогранна та романтична співачка YATSUTA представила дебютний альбом - «Пьяный локон».

Нове віяння, романтизм і справжнісінька палітра емоцій ховається за YATSUTA. В альбом увійшли легкі за звучанням і в той самий час сильні за змістом треки: «Пьяный локон», «Пожары», «Метро», «Манжеты», «Белый сарафан».

"Альбом «Пьяный локон» - це відображення моменту тут і зараз, божевільної пристрасті, емоцій, які проживаються в дану секунду. Максимальне занурення у почуття один до одного.

Немає ніяких заборон, є тільки кайф від моменту тут і зараз. На сьогоднішній день, всі проживають яскраве, цікаве та активне життя з якимись своїми проблемами. Але при цьому, всім хочеться відчувати себе... Цей альбом про відчуття кайфу один від одного»- ділиться YATSUTA.

Чому «Пьяный локон»?

«Ти п'янієш від людини, стаєш нетверезим у своїх діях і сприйнятті світу. Це стан, коли двоє закоханих сидять один навпроти одного і чоловік накручує на свої пальці волосся своєї жінки. Як на мене, дівчина робить кудрі, коли хочеться здаватися легкою, повітряною. Локони дають старт новим відносинам» - ділиться YATSUTA.

У мережі вже подейкують про схожість YATSUTA і Zivert у музичному сенсі, а сама співачка не виключає такого порівняння, так як вона натхненна творчістю Zivert.

Альбом доступний на всіх музичних платформах і на офіційному YouTube-каналі співачки.

Повідомлення

Пошук по сайту