Best Music

NAVKA презентувала анімаційний мультфільм «Вийди, вийди, сонечко» спеціально до Дня захисту дітей

Новини 12.06.2021
NAVKA презентувала анімаційний мультфільм «Вийди, вийди, сонечко» спеціально до Дня захисту дітей

NAVKA у творчому тандемі з KAPI animation презентуються анімацію на трек «Вийди, вийди, сонечко». Співачка часто піднімає важливі соціальні питання і спеціально до Дня захисту дітей NAVKA несе меседж антибулінгу, адже кожна дитина не схожа на іншу - і це прекрасно!

«Діти! Це те, заради чого так чи так зводяться всі наші старання, вся робота, всі бажання, наприклад, розвивати своє місто, свою країну...

Діти... Іноді саме заради них ми саморозвиваємось, щоб показати гарний приклад, щоб надихнути і ще багато «щоб».

Діти... Саме через них ми починаємо волонтерити, захищати країну, беремось прибирати парки від сміття, яке приносять туди травмовані життям дорослі діти.

Діти... Вони потребують турботи, опіки, захисту... Бо на кожному кроці може зустрітись той, хто образить. Хто якусь їх унікальність обізве вадою. Наприклад, вушка-клаповушки, чи веснянки, чи ніс-горбинка, чи якась родима пляма....» - поділилась NAVKA в соціальних мережах.

Співачка запевняє, що завдання дорослих не допустити, щоб діти були ображені навколишнім світом, щоб не соромились якихось своїх незвичних форм тіла, а навпаки сприймали це, як свою особливість.

Нагадуємо, NAVKA взяла участь у проєкті «Дует з зіркою», де заспівала з особливими дітками свою пісню «Вийди, вийди, сонечко»: «Я вирішила підтримати ідею інклюзії в сучасному суспільстві. Я заспівала з особливими, сонячними дітьми, які мають різні проблеми розвитку, але ми мусимо розуміти, що вони теж хочуть звичних радощів: хтось хоче танцювати, хтось хоче сцени, хтось мікрофону, а хтось хоче, щоб в нього просто не тикали пальцем (так, нам ще досі треба перевиховувати наше суспільство)» - поділилась співачка NAVKA.

Повідомлення

Пошук по сайту