Best Music

Настав твій час: білоруський космополіт GREMO представив мотиваційне відео

Новини 24.10.2021
Настав твій час: білоруський космополіт GREMO представив мотиваційне відео

Фундаментом для нової роботи стала автобіографічна історія артиста, яка співпала у часі зі світовими подіями

Алекс Громаковський, відомий під псевдонімом GREMO, дав свою відповідь періоду загального збентеження, коли світ лихоманило подіями, що руйнували хід світової історії.

За словами артиста, послання треку "Настав твій час" максимально просте: коли старі правила життя зруйновані, а нові не створені — легко впасти у відчай і втратити опору під ногами. Натомість краще зібратися, згадати про свою мету, відповідальність за себе й оточуючих і продовжити діяти.

"У відповідь на нескінченний перелік подій 2020 емоції накопичувалися як гілля гнеться: крах українського авіалайнера над Іраном, всесвітня пандемія, протести #blacklivesmatter, громадянські заворушення в Білорусі, пожежі в Австралії... Зрештою відчай вирвався у рядки "Настав твій час, ти на пусте його не витрачай", — коментує GREMO. — Аби що б не трапилося, продовжуй діяти. Адже час — ресурс невідновний, а зволікання має свій результат: пекло або рай".

Відзначимо, автором слів і музики треку виступив сам артист, а україномовна версія твору адаптована Вадимом Краснооким, фронтменом групи Mad Heads.

До того ж, GREMO належать сама ідея і сценарій візуалізації треку "Настав твій час". Задумку було реалізовано у колаборації з режисером Генрі Ліпатовим, який відомий за співпрацею з Дженніфер Лопез. Створюючи відео, GREMO в тандемі з Ліпатовим звернулися до максимально доступних для сприйняття візуальних образів.

Основні локації кліпу вражають масштабом: урбаністичні пейзажі Чикаго, кукурудзяні поля штату Іллінойс, парки відпочинку. Віднайшли місце і затишному локальному бару, який належить польським іммігрантам.

Відзначимо, що у вузькому колі GREMO вважають космополітом, навколо якого налагоджуються зв'язки між різними суспільними і національними групами: сам Громаковский народився в Білорусі, реалізувався в Києві, а проживає в Чикаго.

Повідомлення

Пошук по сайту