Best Music

Наприкінці літа співачка СолоХа зняла свій 6-й кліп на хіт БУТОН!

Новини 16.10.2021
Наприкінці літа співачка СолоХа зняла свій 6-й кліп на хіт БУТОН!

Режисер кліпу - Радіслав Лукін, відомий український кліпмейкер, на рахунку якого багато музичних відео вітчизняних та іноземних зірок шоу бізнесу.

На зйомки запросили відомих акторів, блогерів та навіть саундпродюсера пісні - Андрія Тимощика.

По сюжету переплітається декілька історій, та основна - це пара закоханих, яких посватала СолоХа, й у підсумку вони святкують своє весілля.

На роль нареченого був запрошений відомий актор, учасник шоу 9-го сезону "Танці з зірками" - Павло Вишняков, який, до речі, вперше отримав досвід зйомок у музичному відео.

Відома телеведуча, блогер та Дівчина-Бренд - Олена Філонова, також вперше отримала роль у кліпі, та зіграла веселу гостю на весіллі.

Починаюча акторка Анастасія Овчаренко, пройшла кастинг на роль нареченої. Також у зйомках прийняв участь відомий переможець шоу пародій Ольги Полякової, а тепер інста-фанат СолоХи Ігор Мотін, який переміг у челенжі СолоХи #зіркаінстаграма, отримавши призову роль у новому кліпі співачки, Ігор приїхав на зйомки аж з Одеської області.

Загалом у створенні нового кліпу СолоХи прийняли участь більше 100 учасників, разом зі знімальною групою та акторами, задіяно 8 локацій, 48 годин зйомок (2 доби). У кліпі також були задіяні породисті коні та павлін.

Ідея кліпу заснована на свого роду еклектиктиці - змішанні комедійних персонажів з «Вечорів на Хуторі» та фешн відео з сучасного часу, де СолоХа грає притаманну Солосі роль - свахи, ворожки і природженої спокусниці...

Повідомлення

Пошук по сайту