Best Music

"НА САМОТІ МИ САМЕ ТІ": ANNA MARIA представили яскраве відео на пісню "Саме Ті".

Новини 21.09.2021

Зйомки на висоті 160 м, два міста, кабріолет і яхта: ANNA MARIA презентували свій новий кліп на пісню "Саме Ті".
Прем'єра відео відбулася на YouTube і на сторінках соцмереж дуету.

Сингл "Саме Ті", прем'єра якого відбулася в травні, вже встиг завоювати радіо-простір і любов аудиторії. Трек увійшов в 10-ку кращих українських хітів в чартах Русского Радио Україна.

"Цю пісню не можна залишити без кліпу. Бажаю, щоб він з'явився і всіх вразив!" - писали шанувальники дуету в коментарях до пісні.

Співачки вирішили проводити зйомки відео в двох містах - у Києві та в Одесі.

І це не випадково: море, яке знімає всі маски і оголює внутрішню суть та нічне місто, наповнене вогнями і метушнею, коли хочеться увімкнути улюблену музику, натиснути педаль газу і мчати на швидкості, забувши про всі проблеми та кліше.

Однією з локацій відео став дах центру Gulliver - 160 метрів у висоту. З цієї точки видно все місто: Олімпійський стадіон, синагога Бродського, Хрещатик, дзвіниця Лаври, такі затишні вулички та легендарні місця Києва.

Сингл "Саме Ті" - несподіваний музичний експеримент дуету Anna Maria. У ньому співачки знайомлять нас з новими гранями своїх характерів і голосів. У нього вкладено прості істини, яких людям не вистачає останні роки в музиці.

"Ми любимо пісні з потужною вокальної подачею, але тут нам захотілося заспівати по-іншому. Не намагаючись сподобатися, справити враження. Ми заспівали цю пісню так, як відчули. І сподіваємося, вона займе особливе місце в серцях людей." - діляться думками про свій новий трек співачки Anna Maria.

Ми не боїмося бути смішними, незрозумілими для когось, не боїмося голосно сміятися,
не боїмося критики на свою адресу. Єдине, чого варто боятися - це перестати бути самим собою, грати ті ролі, які для тебе придумали інші, і бути зручним для інших, втрачаючи свою особливість і свою суть.
Іноді, щоб почути і зрозуміти себе, потрібно залишитися наодинці із самим собою.
Але це не означає бути самотнім. Це означає знайти себе і не боятися бути тим, ким ти є насправді: такий меседж закладений у пісні і відео співачок.

Повідомлення

Пошук по сайту