Best Music

«Музика не знає меж»: Артем Пивоваров презентував перший сингл французькою

Новини 24.10.2021
«Музика не знає меж»: Артем Пивоваров презентував перший сингл французькою

Сьогодні, 29 січня, український артист і саундпродюсер Артем Пивоваров презентував свій хіт «Дежавю» на французькій мові. Цей сингл буде доступний для скачування в усьому світі під ім'ям Pivovarov.

«Pivovarov - це пошук і відкриття нових можливостей у творчому та музичному напрямках. Проект, в рамках якого ми хочемо показати, що музика не знає кордонів» - поділився Артем Пивоваров.

Першим синглом французькою мовою став хіт «Дежавю». Вперше частина цього треку прозвучала в тематичному відео у французькому стилі, яке було присвячено 8 мільйонів переглядів на кліпі «Дежавю / Позови». Зараз ця відеоробота вже зібрала 16 мільйонів переглядів.

В основі лірик відео, яке вийшло разом з треком, лежить сам кліп артиста, побудований на циклічності руху танцюристів і барабанщиків, що підкреслює стан «дежавю».

«Після виходу тематичного відео у французькому стилі, ми почали отримувати багато позитивних коментарів не тільки від наших стихійних слухачів, а й від франкомовного населення. Вони писали про те, що їм подобається пісня і вони здивовані, що не чують акценту, з огляду на той факт, що артист з СНД. Мені приємно усвідомлювати те, що музика не має кордонів. Мені подобаються експерименти. Я бачу в цьому розвиток себе і музики в цілому. Тому, ми з командою вирішили залучити викладача для допомоги в перекладі, адаптації тексту і занять для поліпшення вимови, щоб написати повну версію пісні. Якщо моя музика відгукнеться в серцях слухачів з інших країн і континентів - я буду щасливий ділитися нею й далі» - розповів артист.

Нагадаємо, що тиждень тому Артем Пивоваров презентував свою першу гру «Мои Стихи, Твои Ноты». Гра вже доступна для скачування в Apple Store і Google Play.

Повідомлення

Пошук по сайту