Best Music

MONATIK випустив свій перший воєнний ЕР “ART Оборона”

Новини 16.08.2022
MONATIK випустив свій перший воєнний ЕР “ART Оборона”

Митець та артист презентує чуттєву аудіо-картину воєнного часу “ART Оборона”.

 

MONATIK записав новий ЕР, куди увійшли пісні та вірші на воєнну тематику. У аудіотеці артиста це вже другий ЕР після “Мріяти не шкідливо”.

“ART Оборона” складається з епілогу, основної частини (трьох пісень, які артист вже виконував ексклюзивно на благодійних концертах задля збору коштів на допомогу ЗСУ, прем’єрної пісні “Пригорни”), а також прологу у прочитанні вірша синами артиста Данила і Платона.

My war story EP. Моя особиста музична історія війни, яка, на жаль, досі триває. Принаймні, ті думки, які на сьогодні вдалося перетворити у вірші і музику, в команді з неймовірним саунд продюсером RMNK. Історія війни в кожного своя, але дуже схожа, тяжка і страшна, проте з вірою у майбутнє. З вірою в нашу перемогу. Майже 5 місяців тривоги, страждання, страху і гніву, спроб відшукати себе, всю сім’ю в розбитих мріях перетворились на майже 19 хвилин музичних роздумів. Сьогодні найголовніше не втратити надію, тож маю надію, що Art Оборона не отримає продовження і війна скоро зникне з України. А ця музика — зможе відволікти, надихнути, нагадати… Створення музики у ці часи, особисто мене, рятує і боронить від занурення у кримезну темряву. Моя ART Oборона. Для вас, - коментує реліз MONATIK.

Повідомлення

Пошук по сайту