Best Music

Marietta розширює сімейний бізнес і розповсюджує тропічний вайб Україною

Новини 05.08.2021
Marietta розширює сімейний бізнес і розповсюджує тропічний вайб Україною

 

Співачка Marietta повертається до “соковитих” тем у піснях — і в якості своєрідного продовження свого хіта “Маракуйя” випускає трек “КОКОСИ”.

Marietta:

“КОКОСИ” точно запалять усіх і кожного літнім настроєм! Трек просто мегапозитивний — і своїм вайбом уносить кудись у район Сейшельських (або інших, до яких більше серце лежить) островів, де багато соковитих фруктів, де особливо хочеться танцювати, фліртувати, обійматися з усіма навколо. 

До слова, Marietta є не лише досвідченою виконавицею, а й справжньою бізнесвумен: днями в Одесі було відкрито VR-заклад, співочільницею якого є артистка. Він є своєрідним “продовженням” мережі квест-кімнат, які успішно існують у Києві під керівництвом Marietta та її чоловіка Олександра. Одеська “новинка” може похизуватися раритетною для України Playstation 5, VR-шоломами, а також — діючою колекцією омріяних дітьми 90-х і “нульових” Sega й Dendy. 

Спеціально до виходу нового треку співачка обіцяє упродовж кількох тижнів пригощати одеситів кокосами, аби головне курортне місто країни теж надихалося тропічною атмосферою.

Повідомлення

Пошук по сайту