Best Music

Mari Cheba видає новий міні-альбом

Новини 17.01.2022
Mari Cheba видає новий міні-альбом

Яка назва альбому? Що вона означає?

Назва альбому – «KAMA». Це ім’я древньоіндійського бога любові. Це моя внутрішня відповідь на ті обставини, в яких людство шукало змісти. 2020-й рік поставив перед нами дуже багато випробувань, і я постійно шукала якісь протиставлення своїм страхам. І як я розумію, що головним страхом, який був на той час для людей – і продовжує бути, - це страх смерті або страх втрати близьких. Але любов – це те, що дає нам сили продовжувати наше життя. Тому, в принципі, сила любові є тим, що перемагає страх.

Скільки в ньому треків?

5 треків, з  яких ми вже оприлюднили два – «Лотоси» і «Пустоти».


Хто працював над альбомом?

Над цим альбомом працювала дуже талановита команда. Юра Хусточка – відомий український музикант, екс-учасник гурту «Океан Ельзи», наразі він ще й продюсер і автор. Ми працювали над треками «Любові» і «Музика не для тебе». Робота над ними відбувалася в Парижі, тому я дуже кайфувала від цього. Це було моє бажання вийти за рамки просто українського звучання і подивитись на своє звучання більш міжнародно.

Також над альбомом працював молодий і талановитий саундпродюсер Міша Клименко, також він є музикантом групи ADAM. Він дуже багато вклав в цей альбом свого внутрішнього музичного звучання. Це людина, яка дуже відчуває те, що хотіла сказати я. І мені було дуже комфортно співпрацювати з таким професіоналом, тому що він також автор, і він розуміє і відчуває, що для автора найважливіше. Що головне автор хоче сказати своїми піснями. Тому він привніс свого фірмового танцювального звучання. І всі треки – «Лотоси», «Пустоти» й «Darling» - його музичне саундпродюсерське бачення. Я дуже рада, що ми з ним зустрілися в цьому альбомі й попрацювали разом.

Серед музикантів було запрошено Андрія «Муху» Самойло, це всім відомий музикант, який записав не один легендарний альбом. Його рифи, його мелодійність впізнається і завжди запамятовується слухачем, тому мені дуже поталанило, що Муха причетний до цього альбому. Я вважаю, що його бачення української музики є дуже близьким до мого. Воно дуже ліричне, дуже гармонійне, яке бє в саме серце.

Один з молодих музикантів, яких я запросила – Михайло Вовк, це людина, з якою ми створили майже всі треки, це мультиінструменталіст зі свіжим музичним баченням. І я була рада, що ми з ним попрацювали, тому що в нього достатньо широкий діапазон бачення музичного – він дуже класно передає американське звучання музики – таке фолкове.

Також в одному з треків - «Darling» - я запросила двох музикантів, які грають на крутих етнічних інструментах – це, по перше, японська флейта сакухачі. Ні ній грає An Ryu - музикант, який грає традиційні японські музичні твори, в нього велика практика і класна традиція, якою він в цьому треку ділиться з нами. Також в цьому трекові є уд, на якому грає Макс Ватутін. Я дуже люблю уд за його орієнтальнє звучання, і мені дуже хотілося додати цей інструмент саме для того, щоб підкреслити східну автентичність. Але «східність», яка популярна у всіх людей. Тому що є окремі народності, а є спільні риси всіх народностей світу, які вгадуються, зчитуються і подобаються, мені здається, всім. І от уд – той інструмент, який для мене є улюбленим за своїм звучанням. В цьому альбомі я також написала партію фортепіано в «Darling» - е для мене був новий досвід, коли я сама написала і акомпанувала собі. Воно звучить достатньо легко і мені дуже подобається бути автором не тільки автором своєї музичної партії, а ще й грати музику свою. І задавати напрямки гармонії. В принципі, вся ця музика є відповіддю на мої страхи. І я би назвала, що цей альбом дає мені сили жити, силу вірити в найкраще, сили продовжувати йти в цьому житті без страху і дивитися в обличчя світові без ілюзій, але залишатися собою і відчувати свою силу в тому, які ми є. Якщо ми когось любимо, то ми наповнені й можемо ділитися цією любовю.

В яких обставинах записувався альбом?

Цей альбом створювався в 20-21 роках, і переживання, які ми відчували в соціумі, вилились в цій роботі. Я знаю, що дуже багатьом людям було важко. І мені хочеться, щоби музика лікувала ті рани, які залишаться в нас після цих часів. І головна формула, яка надає мені надію – це жити далі, бачити радість в житті, кайфувати і цінувати життя.

Повідомлення

Пошук по сайту