Best Music

"Людям передайте!": MONATIK зі своєю командою випустив головний хіт проєкту "Голос країни 11" (прем'єра відео)

Новини 24.10.2021

"Людям передайте!" - MONATIK створив композицію ексклюзивно для команди на проєкті "Голос країни 11", щоб ближче познайомити Вас з кожним зі своїх підопічних.


З MONATIK бажають проколлаборувати всі ТОП артисти, адже кожна його пісня стає неймовірно популярним хітом. Саме в його команду хочуть потрапити учасники проєкту, а також таланти, спраглі перезавантаження, так як бачать колосальну виконану роботу з підопічними з минулих сезонів. Після відкриття музичної корпорації MONATIK і запуску двох успішних проектів (Lida Lee і Nino Basilaya), креатор і продюсер став тренером проекту "Голос країни 11".

У цьому весь MONATIK: якщо шоу, то саме високотехнологічне і легендарне на головному стадіоні НСК "Олімпійський"; якщо кліпи, то найбільш обговорювані і такі, які не бачили раніше; якщо тренер проєкту "Голос країни", то, значить, потрібно зробити все, щоб максимально допомогти своїм учасникам: записати пісню, зняти кліп, підготувати до ефіру і щоб презентація композиції відбулася на всіх стрімінгових платформах, а прем'єра відеороботи - на офіційному YouTube каналі.Незважаючи на те, що при підготовці до наступних етапів проєкту йде невимовна робота (адже наставник особисто працює з кожним з учасників, підбирає репертуар, дописує композиції, опрацьовує до деталей виступ), продюсер встигає ще й створити композицію "Людям передайте!", щоб ближче познайомити глядача з кожним зі своїх підопічних.

MONATIK: "Побачили склад команди MONATIK на шоу "Голос країни 2021"? Пишаюся кожним з Вас! Дякую, що вибрали мене своїм тренером, тим самим надихнувши на цю роботу!!! Творити разом з Вами - одне задоволення! «Людям передайте»! Дякую всім, хто причетний до створення!"

Як же пощастило підопічним MONATIK, адже вони отримали не тільки безцінний досвід, працюючи над створенням синглу на студії "Звучить Production" (всі репетиції команди MONATIK проходять саме тут), а також досвід зйомок відеороботи від режисера, який працює над автобіографічним фільмом "Вечно танцующий человек". Запис відео відбувалася в творчому просторі міста Києва - TOYS Gallery. Саме тут, за ініціативою MONATIK, об'єдналися сучасне мистецтво і музика.

Кожна прем'єра від MONATIK завжди вражає колег артиста і шанувальників проекту. Це творчі експерименти, що продюсуються наставником, і по-новому, абсолютно індивідуально, що розкривають кожного учасника. Його мешап стають мегаселлерами і новими окремими композиціями, які люблять мільйони людей по всьому світу.

Нагадаємо, що місця в команді MONATIK стали найбажанішими серед учасників проєкту "Голос країни 11". Тренер шукав своїх підопічних, з якими буде створювати особливі творчі експерименти, до самого останнього епізоду. У минулу неділю під час "сліпих прослуховувань" була знайдена остання учасниця команди MONATIK.

Знайомтеся з усіма підопічними:

Євгенія Семьохіна
Олександр Беляк
Олександра Ганапольська
KOLA
Володимир Хоменко
Любов Дробина
Анастасія Буханцова
Саша ТАБ
Аліса Стрига
Марія Рак
Андрій Смерека
Рудольф Афіцірян
Анна Гадомич
Тема Паучок
Ірина Бояркина
Катерина Гладій

 

Повідомлення

Пошук по сайту